Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán hogyan változtatta meg...

Orbán hogyan változtatta meg a döntését a keretszámokról?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem vltoztatott meg semmi, csak úgy fogalmazta át, hogy most mindeni a lehető legjobbat hallja ki belőle.
2012. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most azt hiszi mindenki, hogy a diákok felülkerekedtek a döntésen.

Óriási tévedés!

Majd "betapasztja" a száját a diákvezetésnek, és a döntés véglegessé válik.


Ha az Unió nem képes jobb belátásra bírni, akkor majd 1000 felvonuló diák képes lesz?

2012. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én most is elemezgetem mit értett az alatt hogy nem lesznek kerettszámok.

arra tippelek hogy nem az lesz a szabály hogy előre köztudott lesz hogy mitomén 122 ember az adott szakon ingyen tanul se több se kevesebb

hanem a felvételi úgy lesz megoldva hogy akinek olyan hű de jó eredményeik lesznek azok ingyen tanulnak akiknek nem azok nem...tehát ez nem jelenti azt hogy többen tanulnak majd ingyen a tervezettnél egyszerűen azt hogy nem hivatkozhatsz arra"bezzeg ha lett volna plusz egy hely akkor ingyen tanulhatnék...hanem felvételi eljárás keretében leszólnak hogy bezzeg ha közel maximális pontod lett volna akkor ingyen tanulhatnál sőt ha mindenkinek közel max pontja lett volna akkor ők is ingyen tanulhatnának.de rosszul teljesítettetek vessetek magatokra..a gyakorlatban nem hinném hogy többen tanulnak majd ingyen mint azt most eltervezték

2012. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog változni, úgy fogják meghúzni a ponthatárokat, hogy véletlen pont az jöjjön ki, hogy 10ezer diák kap állami támogatást. Ha ezt a hallgatók elfogadják, akkor meg is érdemlik.
2012. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát, ha meglesz a szükséges 240 pont akkor boldog boldogtalan bekerül felsőoktatásba aki jelentkezik, és csak annak kell fizetni, akinek romlik a teljesítő képessége az egyetemeken/főiskolákon? én így olvastam.

Köszi a válaszokat!!

2012. dec. 16. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:

240 pont hova elég?

A valamire való egyetemeken az alsó hangon is min 370-390 pont kell, szakoktól függően, innentől csak felfelé van.

2012. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10000 államilag támogatott helyre 400 pont alatt senki nem fog bekerülni, akkora lesz a verseny.
2012. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, én is olvastam.

Ha ingyenes lesz az oktatás akkor olyan szintű megszorításokat fognak behozni, hogy az valami hihetetlen.

Az oktatás sem szaré van. Az oktatás szintje a béke feneke alatt lesz és kb. a papírod semmit sem fog érni.

2012. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!