Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekel valakit komoly szándék...

Amina Heilke kérdése:

Érdekel valakit komoly szándékokkal a politika rajtam kívül?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért tettem fel, mert engem nagyon érdekel a politika, és komolyabb szándékaim is vannak vele. Ha valakit érdekelne, akkor írja meg azt is, hogy miért, és mik a tervei ahhoz, hogy bejusson a parlamentbe, mint országgyűlési képviselő. Köszönöm szépen!

Tisztában vagyok vele, hogy számos kritikát is meg fognak fogalmazni néhányan, de én úgy gondolom, hogy akkor nem kell rá kattintani ezen bejegyzésre, ha valakit nem érdekel.



2012. dec. 4. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne hozzá gyomrom meg idegem, akkor érdekelne engem is. Én sem vagyok egy szent, de nincsenek hatalmi ambícióim, és nyerészkedni sem akarnék vele. Ilyen emberből nagy hiány van most. Ha te is ilyen vagy, teljesen meg tudlak érteni.


Bár azt nem irtad, milyen céllal szeretnél képviselő lenni. :D

2012. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel - és nem csak pénzszerzés miatt, hanem mert tényleg van bennem tenni akarás és erő hozzá. De a magyar féle mocskolódáshoz, lejárató hadjáratokhoz kissé gyengének érzem magam, ez az, amiért nem merek belefogni. Nem akarok közutálat és köznevetség tárgya lenni, nem bírnám idegekkel szerintem. Ráadásul elég gyenge kiállásom van, amit egyből kiszúrnának az emberek (plusz nőként nem is olyan egyszerű). De talán, egyszer, ha benő a fejem lágya és megerősödöm lelkileg, belefogok. :)
2012. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!