Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A betiltással fel lehet...

A betiltással fel lehet számolni a Magyar Gárdát?

Figyelt kérdés

Az avatásaikat, gyűléseiket betiltják, aki pedig a gárda részéről a nyilvánosságban megjelenik, eljárás indul ellene egyesülési jog megsértése és hatósági rendelkezés elleni izgatás miatt. Ez tényleg a gárda végét jelenti, vagy azért továbbélhet egy földalatti mozgalomként?


Itt egy mai hír erről:


[link]


2009. aug. 19. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos nem lehet betiltással felszámolni....olyanok mint a csótányok mindent túlélnek
2009. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy kinek a jogait sérti, és milyen formába...
2009. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Az IRA,ETA,Alkaida is betiltott rendezvények,éppúgy mint a Magyar Gárda.Földalatt működhetnek,de legálisan nem.A linkenk igaza van.Nincs is semmi szükség rájuk.Ezt egyébként elég sokan megindokolták már itt mostanában.Ha az első kíváncsi rájuk,keresse vissza a linkeket.
2009. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudják felszámolni!
2009. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet felszámolni a mozgalmat,mert az nem egyesület...Sajnos a szemét banda mindenáron megpróbálja felszámolni,de úgyse fog sikerülni nekik,pedig ők azt semmi rosszat nem tettek,rájukfognak mindent azt közben ők segítenek a legtöbbet az országnak...Árvíz,jégkár,stb ők egyből ott voltak,mikor cigányok által meggyilkolt magyarnak volt a temetése,ők ottvoltak(a média és a kormány ott persze nem volt).Innen látszik hogy a demokráciánkat már nemigen a magyarok hanem a zsidók irányítják,lásd magát a rendészeti minisztert,Draskovicst, aki szintén nem magyar ember...
2009. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmű, hogy nem lehet.
2009. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet. Szombaton ismét avatunk.

Egy gárdista

2009. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
kinek a jogait sértette a gárda? nem történt semmi cigányellenes megmozdulás sem amitől sokan tartanak és ezét tiltották be.
2009. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Feltűnt, hogy fokozódik a gárda üldözése, és már elkezdtem aggódni. Meg keveset is hallottam róluk, mikor a kérdést feltettem. De azóta vannak hírek, meg életjelek még ha ezek többnyire az üldözésről is szólnak. Pl. ez az egri eset is elég csúnya volt.
2009. aug. 21. 08:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Most is lesz avatás 22-én Szentendrén,zárt területen legálisan(mert ugye A gárda mozgalom, nem egyesület,így müködhetnek és egyenruhát is hordhatnak) de a sündőrség közölte hogy mennek majd oszlatni...Ezt törvénytelenül teszik 1 cél érdekében:megfélemlítsék,elijesszék az avatandókat és ezáltal gyengítsék a Gárdát...Sajnos már a magyar népet kezdik elnyomni,méghozzá pont azok akiket megválasztottunk anno,a cigányok vidéken nyomják el a magyarokat, a zsidók meg magába a parlamentbe épültek be és onnan nyomnak el,lásd az élő példát, a mostanit.Lehet lepontozni,lesz*rom,de az az igazság,szerintem hülye az aki ezeket a dolgokat nem fogja fel világosan,veszélyben van a nemzetünk,magyarságunk sorsa!
2009. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!