Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kétharmados többségnél, minek...

Kétharmados többségnél, minek az ellenzék?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen én is elgondolkoztam pár parlamenti adás alatt. Az ellenzék tépi a száját, pár órán keresztül egy, a szemükbe lenézően mosolygó államtitkárral szemben. (aki jó esetben mosolyog, általában a tabletjén játszik) Majd egy zárszón kiosztja őket. Ha éppen úgy tartja kedve valamelyik csaholó kutyáját (Babák, Kontur, stb) rájuk küldi. De a legrosszabb, amikor meghagyja a párt egykét embernek, hogy ehhez és ehhez hozzá kell szólni, mire szerencsétlen pali ír egy 15 percest, amit kínlódva felolvas. A kommunista kongresszusokat idézi az egész.
2012. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
valakinek a maradék pénzt is el kell lopnia
2012. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Disznek!Ha felhoznak egy kinos témát, utánna lehet hetekig ajvékolni.
2012. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert különben a legtöbb Jobbikos az érettségijével máshol nem tudna elhelyezkedni...
2012. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Látom egyvéleményen vagyunk. Azon gondolkodtam, hogy nem megyek szavazni, de inkább megyek és mindegy kire csak a fideszre nem fogok szavazni. Elmegyek mert ha nem, még a végén a kevés részvétel miat, a fidesz marad. Egyébként én is rájuk szavaztam. Jól megvezettek mindenkit.
2012. dec. 1. 21:57
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés jogos!


Ezért nem tartok én egy 2/3-os többséget demokratikusnak. Bármelyik oldalon is legyen az...

2012. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Remélem a következő kormány nem kapja meg. Bár a fidesz nem véletlen csinálja a regisztrációt.
2012. dec. 1. 22:36
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Van olyan barom aki ez elmúlt 8 év után még az mszpre szavazna? Bár akinek nincs az fejében legyen a zsebében ugye?


Ellenzék: azért van ott hogy hisztizzen szinte habzik mindegyiknek a szája...

Némelyik már akkor hazudik ha kérdez valamit...

2012. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%

""Bár a fidesz nem véletlen csinálja a regisztrációt""


Az előregisztrációnak mi köze van a végeredményhez???

Regisztrálás után senki nem mondta, hogy a fideszre szavaz! Ez csak a szokásos mszp-és népbutítás és tudatos félrevezetés!!! Mindegy mijen áron - mindent a hatalomra kerülés érdekében,- ez az mszp fő célja! Jópár demokratikus országban is létezik előregisztrálás évtizedek óta, ha nem vetted volna észre bármit tesz a fidesz bármijen pozitiv eredményt is ér el azt az mszp rögtön "leugassa" És megpróbálja minél rosszabb szinben beállítani!

2012. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Itt már nem csak az ellenzék felesleges, a képviselők is. Elegen lennének a miniszterek is. A képviselőknek úgyis mindent meg kell szavazni, akkor minek fizetjük őket? Eldöntik a miniszterek mi legyen és az lesz úgyis bárki bármit pofázik.
2012. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!