Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már a gyakori...

Mikor lesz már a gyakori kérdéseken is szólásszabadság? Mikor írhat meg az ember egy olyan kérdést vagy hozzászólást is amely nem egyezik az oldal üzemeltetőinek nézeteivel? Mikor lesz már végre vége a cenzúrának?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:01
1 2 3 4
 21/31 Sz1u ***** válasza:
52%

Kérdező!


Szerencsére a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy bárkit szabadon pl. qrvaanyázhatsz.


Minden oldalnak vannak szabályai, a Gyakorinak az alábbi:


(Lásd a "Milyen szabályokat kell betartanom a kérdés kiírásakor?", ill "Milyen szabályokat kell betartanom a válaszíráskor?" c. fejezeteket)


http://www.gyakorikerdesek.hu/help


Tehát előre megfogalmazott feltételei vannak az oldal használatának, ha ettől eltérsz akkor ne csodálkozz, ha cenzúráznak!

2012. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
9%
Szlu engem ha hiszed ha nem egyáltalán nem zavar, hogy egy szót sem értettél meg a kérdésből, vagy az arra eddig írt válaszokból, csak azt nem értem akkor mért próbálsz meg okosnak látszani. És félreértés ne essék zavarni még ez sem zavar, csak nem értem...
2012. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
El sem hiszitek, néha milyen jó beleolvasni az ilyen kis che guevara kezdemények beszélgetésébe... Épp egy faroknak csinálok egy weboldalt, közben olyan jókat derülök... :D
2012. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
10%

"Amikor mindenki nyitva lesz a kérdésekre és nem rejtőzködik!"


Tehát ha minden ember odaír egy nevet a válaszaihoz és mondjuk Pietrosol2, Pietrosol3, Pietrosol4 lesz akkor hagyják szabadon leírni a véleményét? Ez is az oldal szabályai közt van valahol elrejtve? )

2012. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Sz1u ***** válasza:

20:41


Hmmm... Nem értem, hogy Te melyik szót nem értetted meg a válaszomból?

2012. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 bumbi02 ***** válasza:
86%

Kérdezhetsz bármit, de ha a kérdésed csak arra szolgál hogy ökörködj vagy másokat gyalázz, akkor annak nincs helye. Egyetlen normális oldalon sem. Létrehozhatsz erre egy saját oldalt. Akár olyat is, ahová mindennap felteszed a reggel lefényképezett fekáliád ha arra vágysz.


Egyrészt: van olyan oldal ahol lehet ökörködni, másokat gyalázni, kurucinfo néven fut.

Másrészt: van olyan oldal ahova a reggeli terméseket feltöltheted, lásd kaki.hu.



Amúgy sokszor tényleg olyan hozzászólásokat szoktak törölni a moderátorok, hogy nem értem őket. Például én ritkán személyeskedem, akkor se nagyon, de mégis törölték már sok hozzászólásom.


Bár a töröl hozzászólások és kérdések kb 90%-a az egészséges cenzúra áldozata.

2012. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
37%

"Te melyik szót nem értetted meg a válaszomból?"


Veled ellentétben én mindig mindent megértek. De ti bumbival csak fújjátok a magatokét, anélkül hogy egyáltalán tudnátok mely kérdésről volt szó, és még arra is lusták vagytok, hogy legalább végig olvassátok az egészet.

2012. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Sz1u ***** válasza:
48%

21:50


"Veled ellentétben én mindig mindent megértek."


Mégsem értetted meg az előző hozzászólásomat...


"De ti bumbival csak fújjátok a magatokét"


Mirólunk legalább lehet tudni, hogy "kik" vagyunk...


"anélkül hogy egyáltalán tudnátok mely kérdésről volt szó, és még arra is lusták vagytok, hogy legalább végig olvassátok az egészet."


Ajánlom pl. a figyelmedbe (ha már nem olvastad el az oldal szabályait): "Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben" c. bekezdést... Már ez a kiírt kérdés is megbukott (ugyanis 3 kérdeés egyszerre)...


Egyébként kár erőlködnöd... miért inkább nem a Kurucon, vagy a Barikádon trollkodsz?

2012. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
1
2012. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Pietrosol ***** válasza:

"Tehát ha minden ember odaír egy nevet a válaszaihoz és mondjuk Pietrosol2, Pietrosol3, Pietrosol4 lesz akkor hagyják szabadon leírni a véleményét? Ez is az oldal szabályai közt van valahol elrejtve? )"


Egy szót sem értettél meg a hozzászólásomból!Illetve egyet igen,a nicknevemet!


A rejtőzködés alatt nem azt értettem,hogy a kérdező vagy válaszadó nem a nevét írja ki,hanem nicknév alatt teszi ezeket!A rejtőzködés pszichológiai mechanizmus,amely során az ember,ahelyett,hogy a kérdéseket magának tenné fel és válaszolná meg,inkább elfordul azoktól,nehogy szembe kelljen néznie azokkal!Amikor pedig számára ciki kérdést vagy választ olvas,ahelyett,hogy elgondolkodna azokon,törölteti,elfordul,megsemmisíti azokat,mintha igaz lenne,hogy amit nem lát az attól megszűnik létezni!


„Elenyészően kevés az, hogy mennyit hazudunk másoknak, ahhoz képest, hogy magunknak mennyit hazudunk.”


(Hamvas Béla)

2012. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!