Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gáz az, ha szeretem a...

Miért gáz az, ha szeretem a FIDESZ-t?

Figyelt kérdés
Mostanában bárkinek mondom ezt, utána olyan furcsán néznek rám. Pár éve még semmi gond nem volt ezzel.

2012. nov. 28. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert a Fidesz van hatalmon és mindig a kormányt kell szidni. Persze a régi kormányokat is lehet hibáztatni, de az már hiába és utólag az emberek megbocsátanak. Ezért szoktuk négy évente lecserélni a kormányt (egy kivétel volt 6 választásból), valószínű 2014-ben is váltás lesz, így 6/7-re nő az arány.
2012. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shai-Hulud ***** válasza:
77%
Nem gáz. Mint tudjuk, a szerelem vak...
2012. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a kommunistákat, ezért az Mszp kilőve. A zsidók sem a kedvenceim, ezért az LMP is kiesett. Sok választás így nem maradt, ezért régóta Fidesz szavazó vagyok.
2012. nov. 28. 23:14
 14/18 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem szereted... Na ez a baj. Már nem az, hogy nem szereted ezt vagy azt, hanem hogy érzelmi alapon szavazol. Pedig inkább arra kéne, akiről úgy gondolod, hogy jót tesz az országnak, hogy a többinél jobban meg tudja oldani a problémákat.

Az ország sorsáról, és vele együtt a sajátunkról is, nem érzelmi alapon kellene dönteni, hanem jól megfontoltan, logikus gondolkodás után.


Még akkor is, ha "nem szeretjük" azt a pártot, amely a leginkább alkalmas erre a szerepre.

2012. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Én meg a bólogató droiddá nem akarnék válni és ezért nem választom a fideszt sem!


Ha ez viszont szeretsz lenni hát jó bólogatást!


Tudod van akinek van akarata és van akinek nincs :)

Előbbire én, utóbbira te vagy a példa!

2012. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, hogy a Fidesz tele van kommunistákkal? Sőt a Fidesz mániája az államosítás nem az MSZP-é. Az én szememben a Fidesz tettei jobban kommunisták.
2012. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mért törödsz azzal,hogy mások szerint mi a gáz,csak egyre figyelj. A lelkiismereted legyen tiszta a szvazáskor és után.

Az nekik nem gáz,hogy a komcsiutódok loptak,csaltak, hazudtak???!!!

Tiszta volt a lelkiismeretük mikor tudottan a gyilkosok szellemi utódaira szavaztak

Tisztességes ember ha véletlenul olyan mélyre sűllyedne ,ahová a mszp-sök sülyjedtek tolvajlásuk hazudozásuk moatt,az nem merne emberek közé menni. S ezt még tetézik azzal,hogy egy sz@r vezetés után még ők adnak tanácsot...

Hogy nem sűl le a képükről az a vastag bőr

Ne feglalkozz te velük Én is a FIDESZre szavaztam. Sőt még rájuk is szavazok. semmiképp sem szavazok arra a pártra melynek előde '56 után honfitársait akasztatta fel idegen érdekből.

Milyen lehet az ilyenek lelkülete?!! Pfuj. Undorítóbb,mint mikor a kutya visszatér okádására.

2012. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha meg tudod indokolni pontosan, hogy miért. Ha nem tudod, az pártállástól függetlenül az semmi jót nem jelent....
2012. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!