Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a Nemzeti-radikális-ker...

Milyen a Nemzeti-radikális-keresztény erkölcs?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Olyanok vagyunk, mint Isten. Szigorúak, de igazságosak.
2012. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valóban? Tényleg igazságos a kirekesztés?
2012. nov. 26. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Prűd és képmutató.
2012. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
a kirekesztésnek meg van az oka
2012. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Az erkölcsük jól látható amikor Vona magyarázatot követel hogy hogyan merik megállítani és igazoltatni őt, az országgyűlési képviselőt! Ugyanakkor előtt fél évvel még az igazoltatások növelése mellett emelt szót és kijelentette hogy csak annak van baja az igazoltatással akinek takargatnivalója van és azzal szemben pedig "kényszerítőerővel is fel kell lépni"!!

Most meg az összes jobbikos üldöztetésről és az emberi jogok számonkéréséről papol!!!


Most a bevándorló arabok elleni fellépést és hazatoloncolásukért fellépést nem is említem... majd utána a felvonulást az arabok jogaiért és a kiállást értük amikor azt össze lehetett kapcsolni az Izrael ellenességgel!


Magyarán egy kicsit álszentnek érzem a "Nemzeti-radikális-keresztény erkölcsöt" ami úgy változik mint a szélrózsa...

2012. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Olyanok mint az amerikaiak.

Ha nem vagy angolszász vagy német szászországi származású és nem vagy keresztény , nem hiszel Istenben akkor a szemükben alsóbbrendű vagyok

2012. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:
92%

"a kirekesztésnek meg van az oka"

Pszichológiai írásokat átolvasva az a szép, hogy több lépcsőben mindenki meg tudja magának magyarázni, hogy miért van neki igaza és miért volt meg az oka azokra a dolgokra amit meglépett. Tök mindegy az illető egy magányosan élő vallásos, szelíd ember, vagy egy sorozat gyilkos.


Persze bármelyiknél megvakarnák logikailag az "okokat", nem lenne ott semmi.

2012. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Komplikato ***** válasza:
91%
Nekem semmi bajom az erkölcsös emberekkel, akár keresztényi erkölcsössel sem. A bajom azokkal van, akik az erkölcsre hivatkoznak, másokat leszólnak, aztán az erkölcsök a templom lábtörlőjéig tart ki ... vagy olyan mint egyesek jogértelmezése, amikor is a szabályok mindig csak másra vonatkozhatnak.
2012. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Én tudom!


Aki gonosz, az automatikusan zsidónak minősül.


Aki ellentmond nekem, az nyilván "agymosott retekklubnéző zombi".


Ölni bűn, kivéve, ha én csinálom.


Mindig annak kell bizonyítania minden állítását, aki nekem ellentmond, akkor is, ha egy vad összeesküvés-elmélettel állok elő.


A történettudomány lényege, hogy mindenki az igazát próbálja bizonygatni, a tények sokadlagosak.


A melegek látványa fizikai fájdalmat okoz, és ők ezt tudják, sőt, direkt ezért melegek.


Jézus hun volt. Vagy szkíta. Vagy párthus. De lényeg, hogy magyar. Bár a Bibliát nem olvastam, és a fenti népekről is csak annyit tudok, hogy jó arcok voltak.

2012. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan, mint az ószövetségi Isten. Számos szabály és semmi könyörület.
2012. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!