Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tolvajoktól elvárható-e az...

A tolvajoktól elvárható-e az a törvény, hogy le lehessen lőni amikor a te vagyonodat lopja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 06:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-nak a kultúrája és a törvényei a egyaránt tartalmaznak keresztény és zsidó.Ezért van az hogy sok keresztény család is körülmetélt vagy ezért vannak kivégzések , ezek mind a zsidóktól jöttek ahogy ez az önvédelmi dolog is.


Európának más a kultúrája és a szemlélete és nagyon enyhék a büntetések , buta gyenge a büntetőjog , az ember nem védheti meg magát mert még ő jár rosszul ,nem ölheti meg a betörőt....stb

Ebből látszik hogy az európai törvényeket valami idióta , kontár emberek írták.


Az embernek igenis joga van megvédeni azt aki kezet emel a magántulajdonára és igenis joga van megölnie azt aki illetéktelenül betör a telkére azaz a magánterületére.

Illetve JOGA LENNE ha nem lennének buta törvényeink.

2012. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az USA-nak a kultúrája és a törvényei a egyaránt tartalmaznak keresztény és zsidó elemeket is.
2012. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tolvajnak tartom azt aki a megkérdezésem,véleményem netán a tiltakozásom ellenére nyúlkál abban amiért én vagy te illetve más dolgozott meg!!! Az adófizetéssel egyetértek,de azzal már nem,hogy eszetlen költekezés és olyanok területek támogatása történjen az én pénzemen amivel sosem értenék egyet! Tolvaj az is aki bemászva más kerítésén elveszi annak termését és eladja jóval olcsóbban. Aki csak besurran otthonodba és kipakolja a cuccodat.Milyen jó lenne,ha akár néhány lövéssel,de ritkítani lehetne az immár tömeggé nőtt bűnözői sereget! Az eltulajdonított értékeimről is lemondanék azért cserébe,ha a tolvaj,hazug,csalóból egyre kevesebb lenne!!!
2012. nov. 25. 12:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Hát igen! De utolag ki a fene mondaná meg, hogy betörés volt vagy sem. Lehet, hogy csak odavonszolták a hullát, vagy mégse? Sok problémát okozna ez. Lepuffantok valakit az utcán és akkor odaviszem a kertembe, mondván hogy a barackot akarta lopni a szemét, azért lőttem le.

Ez nem igazán működik a gyakorlatban szerintem.

Én a hatékony felderítésre helyezném a hangsúlyt!

2012. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 13:58


Azért ez már a XXI. század. Szép lenne, ha már ezt sem tudnák megállapítani. Gondolom ezt Te sem hiszed. Manapság szinte egy darab csontból meg lehet állapítani, hogy mi történt az áldozattal.

2012. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És azt te milyen darab csontból állapítanád meg, hogy hol lőtték le szerencsétlent? A kertben, vagy a ház előtt az utcán?

De amúgy is. A magyar rendőrök bűnesetfelderítése közel sem tart olyan szinten, mintsem ezt kiderítsék. Nem kell itt lelőni senkit én azt mondom...

2012. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ma 15:27


Szita Bence és Bándy Kata gyilkosairól ugye nem gondolod, hogy önvédelemből tették!?

2012. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!