Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az MSZPre szavazol miért...

Ha az MSZPre szavazol miért teszed azt?

Figyelt kérdés
a "csak mert" válaszoktól kíméljetek kérlek és nem felbújtó kérdés akar ez lenni(!!)
2012. nov. 22. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Csináltak rengeteg baklövést, és nehezen megy nekik a változás, de mégis több ráció van az elképzeléseikben, és több logika a gondolatmenetükben, mint ami cirkusz és pofátlanság most megy. Lehet nyócévezni, meg komcsizni, mégis demokratikusabbak és emberibbek, mint OV most a Fidesszel.


Az már más kérdés, hogy esetleg nem ők lesznek, akikre szavazok, de ha nem lesz jobb, inkább ők, mint OV.

2012. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon elszaporodtak a vallási és okkult tevékenységek az országban. Például a Hit Gyülekezete a múltkor egész héten kijött a lakótelepre, és 5000 watt erősítéssel üvöltette az igénytelen hittérítő zenét, zárt ablak mögött se hallottam a saját gondolataimat (rendőrségre betelefonálva azt mondták, hogy van helyfoglalási engedélyük, a városi jegyző meg nem tudott sokat kezdeni a helyzettel). Nekem már nagyon elegem van a vallási agymosó kultúrából, úgyhogy kénytelen vagyok a KDMP miatt elhatárolódni a Jobboldaltól. Az LMP meg elég egysíkú gondolkodást mutat, aminek nincs köze a valósághoz.


Lehet elmúltnyócévezni, persze, csak a rendszerváltáskor miért nem elmúltötvenéveztek? Lehet pártokat alapítani és továbbvinni, de az emberek gondolkodása nem cserélődött le. Aztán meg ha az LMP és az MSZP koalíciót köt, akkor valószínűleg marad a Jobbik a poroszos nevelés miatt.

2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Eddig azért szavaztam az MSZP-re, mert nem jött be (elsősorban) a Fidesz stílusa, programja pedig nulla volt, az MSZP még mindig komolyabb programot tudott felmutatni.

A Jobbikra elvből nem szavaztam, az LMP-vel pedig valahogy nem tudtam azonosulni, pedig voltak okos gondolataik.


Hogy 2014-ben mi lesz, az jó kérdés, mert a szétszakadt MSZP már nem az, akire egykor szavaztam, a Fidesz még jobban lejáratta magát, a Jobbik és az LMP ugyanolyanok maradtak számomra.


Nehéz helyzet, meglátjuk, Bajnaiék milyen programot hoznak össze, ott látom a legtöbb szakmaiságot jelenleg.

2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
megszokásból ...
2012. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem szavazok az MSZP -re hanem a Jobbikra fogok. De még az MSZP is szimpatikusabb számomra mint a Fidesz, hiszen ennyire gyors és nagyarányú rombolást ők sem végeztek, bár azt elismerem, hogy még ha lassan is de az ő vezetésük alatt is pusztult a gazdaság és züllöttek le az erkölcsi normák.
2012. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Gyors változást vár mindenki, de lassú erőltetett több cikluson átívelő változással ...

A kettő nem igazán fér össze ...

2012. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem szavaztam az MSZP-re eddig sem, és nem is fogok. Lehet lepontozni.
2012. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Kizárásos alapon.
2013. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert az MSZMP jogutódja.
2013. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Azért nem, mert már volt 8 évük rá és mindent elb*sztak! (Mondjuk a fidesz most 4 év alatt tette ugyanezt, remélem a nép nem lesz olyan birka hogy egyiket is válassza újra!) Tehát ésszerűbb lenne máshova szavazni, mint akik már "bizonyították balf*szságaikat"
2013. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!