Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztel jobbikosok! Ti elhatár...

Tisztel jobbikosok! Ti elhatárolódtok a rasszista, fasiszta, náci nézetektől, vagy nem?

Figyelt kérdés
Kicsit átfogalmazva, csak a nemzeti, vagy a "faji" öntudat is buzog bennetek?
2009. aug. 15. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
bennem nemzeti. az, hogy bizonyos fajt szinte teljes egészsében gyűlölök, nem szín, vallás, származás...stb. miatt van, hanem az életmódjukat GYŰLÖLÖM. ha másképp élnének, semmi bajom nem lenne velük, mint ahogy pl. az itt élő kínaiakkal sincs
2009. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Elhatárolódunk, kedves Betlen úr. :))
2009. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem határolódom el, és kifejezetten tisztelem a náci morált, és a fasizmust, rasszizmust sem vetem meg( csak az veti meg aki tart tőle vmien szinten)
2009. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Akkor most a Jobbik nem nácista éa fasiszta?Aki tiszteli őket az bizony nácista és fasiszta.Akkor miért tiltakoznak,ha így nevezik a Jobbikot?
2009. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Én személy szerint nem vallom magam rasszistának.


Tehát nem azért utálok embereket mert ilyen-olyan fajhoz tartoznak.

Ha egy zsidó vagy cigány származású ember magyarnak érzi magát(és nem csak ezzel takargatja az aljasságát mint a cionista zsidó liberálisok)és elfogadja,betartja törvényeinket.Én ugyanúgy magyar "testvéremként"kezelem.


Viszont az egyes történelmileg kialakult etnikai kultúrák között különbségek és ellentétek vannak.

Nem véletlen az sem hogy a zsidóságot és a cigányságot több ezer év óta mindenhonnan elüldözték,külön törvényekkel korlátozták vagy pedig megpróbálták kiirtani.

És valószínűleg ezért nem az egész emberiség a hibás hanem az összeférhetetlen zsidó és cigány kultúra.


Ez a 2 kultúra összeférhetetlen a többi emberi kultúrával.

Így van ez most is Magyarországon.


Nem azért utálják ma a zsidókat és a cigányokat mert fajilag alacsonyabbrendűnek tartják őket hanem azért.

Mert amilyen soviniszta kultúrkörben nevelkednek,élnek az teszi őket emberileg sz.rrá.


Tehát ha a zsidóság és a cigányság integrálódni,asszimilálódni akar,elsősorban meg kell válniuk az összeférhetetlen kultúrájuktól.


Egyébként nem csak a szélsőjobbosok mondják ezt.

Még a balliberális Tóta W Árpád is ugyanezt mondja.

2009. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
A jobbikosok elhatárolódnak tőlünk, ez tény
2009. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

A háború alatt nagyon sokan szenvedtek a lágerekben, köztük zsidók is.

Ezek tények, ezen nem lehet vitatkozni, ám kirekesztő dolognak tartom azt, hogy csupán egy népről, egy népközösségről kell életem minden pillanatában megemlékeznem, míg a többi áldozatról soha senki nem beszél.

Néhai édesapám, Magyar magyarként hadifogoly volt Dachauban, és ott hónapokig, évekig dolgoztatták. Mikor hazakerült, még annyit sem tettek meg neki, hogy azt a szabaduló levele mellé kapott 5 dolláros csekket, amit útravalóként kapott a bank idehaza kiutalja neki.

Nekem mért kell minden pillanatban bocsánatot kérnem a világ összes zsidóságától?

Mért nem elég évente egyszer természetes módon emlékezni azokra a szerencsétlenekre, mikor apukámra is emlékezem?

Mert rasszistázni üzlet?

- - - - -

Minden népcsoportban vannak becsületes és becstelen emberek, de mért kellene nekem szemlesütve közlekednem, ha nyugaton egy üzletbe belépés előtt azt olvasom:

MAGYAR NE LOPJ!!!!

Pedig sem én, sem a barátaim nem lopunk, még idehaza sem, idegenben, vendégként pedig főleg tudunk viselkedni, mert engem így tanítottak a szüleim!

Tessék mondani az nem kirekesztés, ha kint összemosnak bennünket a bűnözőkkel?

Én nem vagyok kirekesztő, sok becsületes dolgos cigány barátom is van, de nem tudok, és nem is akarok közösséget vállalni, egy különlegesen védett és támogatott népcsoport, minden törvények felett álló, nyugatra csak bűnözni járó tagjaival.

Tessék mondani, ha én kijelentem, hogy nem vagyok olyan, mint ők, akkor miért én vagyok a kirekesztő?

- - - - -

Öreg konzervatívként, (magyarként) ne kívánja tőlem senki, hogy valami világ egyesülési felsőbbrendűségtől vezérelve elhatárolódjak őseimtől, magyarságomtól, és magyarjaimtól.

A nagypapám mondta nekem, aki mindkét világháborúban becsülettel harcolt, hogy igaza csupán a győztesnek lehet.

Itt az ideje szelektálni.

Most is van jó magyar állampolgár és bűnöző!

Van jó, becsületes cigány és bűnös!

Volt jó (hős) német katona és bűnös!

Volt becsületes zsidó, aki akár hitelre is adott a nagypapámnak kenyeret anno, és volt, aki a náciknál is gonoszabb volt, mert a lágerben a zsidó kiválasztottak (kápók), önként verték, sanyargatták a szerencsétlen zsidókat.

Erről sem szabadna elfeledkezni, mikor összemosunk mindent.

Bocsi, ha kicsit hosszú lett!

2009. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Egy közvélemény kutatás szerint a megkérdezett emberek 90%-a szerint van Magyarországon cigánybűnözés.

Ebből következően - mivel a Jobbik nem 90%-on áll - minden párt szimpatizánsai között vannak emberek akik különböző módon-szinten nem kedvelik a cigányokat.

Más pártok tagjai és szimpatizánsai akkor miért nincsenek kitéve egy ugyanilyen kérdésnek?

Az igazi kirekesztést a ballib oldal valósítja meg akkor, amikor a bűnösség és nem az ártatlanság vélelmével fordulva a radikális jobb oldal felé rendszeresen olyan helyzetekbe kívánja azt hozni, rendszeresen olyan kérdéseknek teszi ki, amik olyan témákban akarják megmutatni, megszólaltatni, véleményt nyilváníttatni, amikből a radikális jobb oldal nehezen jöhet ki jól, hiszen ha csak foglalkozik egy cigányságot-zsidóságot érintő témával és akár csak hangsúlyozza, hogy ő nem fasiszta, rasszista, akor már kimondta a kulcsszavakat és magának az ártatlanságnak a bizonygatása a bizonyíték a bal oldal szemében a bűnösségre. Ez undorító.

Az európai kultúrkörben nem az ártatlanságot kell bizonyítani egy kérdésben, hanem a bűnösséget a megvádlónak. Látszik, hogy két nem európai nép dolgozik a magyarság ellen...

2009. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez érdekes, mert a barikád.hu sokkal jobban a Jobbik szőcsöve, mint a kuruc.info, a barikád.hu pedig kollektívan hülyeségnek nevezte a Rudolf Hess emlékére tervezett tüntetést, a nácizmust pedig elítélendő dolognak nevezte......ezért írtam pár válasszal feljebb hogy igen, lépten-nyomon elhatárolódnak TŐLÜNK, ns-ektől
2009. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elsősorban hungarista vagyok, csak azután Jobbikos. Szóval én nem határolódom el ezekttől, de ha a Jobbik elhatárolódik, akkor én meg elhatárolódok tőlük...
2009. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!