Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csodálkoztok még azon, hogy...

Csodálkoztok még azon, hogy itt tart Hazánk?

Figyelt kérdés

Mert én nem!

Ha én ott lennék a parlamentbe és lehetősségem lehetne dönteni azon ki marad a közéletbe és dönt sorsunkról. Tuti, hogy 1-2 ember maradna csak a sok százból a Parlamentbe.

Ílyen emberek miatt mint Ő!

[link]


2012. nov. 12. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Érdekesnek tartom hogy a cukor kvóta kiadáskor.. Magyarország volt a nagy vesztes. Uniós átlagban 10%-15% körüli volt termelés visszafogás... Nálunk ez 60% fölötti Franciák még nyertek is rajta 10%-ot jól elosztották vagy eladták ...
2012. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Qgli válasza:

A Jobbikot ne keverjétek már a Fidesszel. Maximum annyi a közös bennük, hogy Orbán lenyúlt pár Jobbikos javaslatot (kettős állampolgárság, Keleti nyitás, stb...)

Ha nem így gondoljátok, nézzetek meg pár Vona felszólalást, mert aki ezt gondolja, tudatlanságban fog elhunyni.

Az elmúlt 22 év politikai garnitúrájától (Gyurcsány, Bajnai, Orbán, Kuncze, stb...) Isten óvja Magyarországot!

2012. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dick Esmen ***** válasza:
Én már semmin se csodálkozok.Még a hülye válaszolókon sem.
2012. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki figyeli Vona felszólalásait az tudja hogy a Jobbik a fidesz megduplázása!


Ha a fidesz harcol a nyugattal, a jobbik ki is lépne az EU-ból!

Ha a fidesz megvesz sok céget akkor a Jobbik ennek többszörösét vásárolná föl vagy államosítaná!

Ha a fideszes képviselők érinthetetlenek akkor a Jobbik vezetése alatt a Jobbikosoknak extra jogaik lesznek!!!!!! Lásd Vona igazoltatását és a felháborodást hogy milyen indokkal MERTÉK(!!) megállítani!!!


A jobbik és a fidesz ugyan azt csinálja/csinálná csak a jobbik még durvábban!

Sajnos ezek a tények!!

2012. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Pro Patria ***** válasza:

"Lásd Vona igazoltatását és a felháborodást hogy milyen indokkal MERTÉK(!!) megállítani!!!"

- Az nem Zagyva volt?

2012. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ez a nevem! ***** válasza:
Én nem csodálkozok rajta egyáltalán!Ma Magyarországon nincs az ország írányítására alkalmas párt!Ezért nem is szavazok 2014-ben senkire sem!Nem véletlenül mentem külföldre,mert tudom hogy Magyarországon a büdös életbe soha nem lesz különb élet a mostaninál,sőt,még ennél is rosszabb,mindenki nyugodjon bele.
2013. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!