Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a libás ügyet...

Miért csak a libás ügyet tudja mindenki felhozni Bajnaival szemben?

Figyelt kérdés

Amiről kiderült, hogy koholmány. Nem azért, de ha csak ennyi a "bűne", akkor az egyik leghitelesebb politikus.


[link]

[link]


2012. nov. 9. 10:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
Orbán érzi hogy Bajnai igen komoly ellenfél, Bajnait nemlehet lesöpörni félrelökni mint Vonát ezért aztán beindította az ösztüzet Bajnai ellen. Lesz ez még durvább is ahogy közelednek a választások, lesz itt olyan lejárató kampány Bajnaival szemben hogy olyat még a világ nemlátott
2012. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 bumbi02 ***** válasza:
90%

Bajnai a szemetekben egy hős, egy talpig becsületes, rendes ember, aki aztán csak jót tett a gazdaságnak.


Az én szememben nem hős. Én azért szimpatizálok jobban a Bajnaival, mint a többi politikussal, mert egyrészt nem megy bele a sárdobálásokba, nem hallani tőle demagóg dumákat, és nem akarja máshogy nevezni a dolgokat. A Fideszben egyrészt az az idegesítő, hogy megszorítanak, de azt mondják hogy ez nem is megszorítás, vagy pedig azt mondják hogy az EU/IMF/elmúlt 8 év miatt kell. Magyarul nem vállalják. Bajnai legalább megmondta hogy igen ez az, és kell.

2012. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Bajnai egy felelőtlen ember ... Hajdú-Bétes ügyből kiindulva,

Ha valami az én tulajdonomban van, akkor azért én felelek nem .

Ha valaki nekem dolgozik, akkor annak én adom a pénzt és én fogom kifizetni.

Ha valakinek vesztesége van, akkor azt nem csak a munkásaimmal nyeletem le.

Ha valaki pedig megszünteti a vállalkozását, akkor nem fog lelépni a pénzzel. A munkásainak, pedig kifizeti a tartozását minimum felszámolásból származó pénzből.

2012. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Bajnai önmagában nem valami kiválóság és nem is nem is valami tudatlan barom. Egy szürke de jó helyre pozicionálódott ember. Nem valami nagy politikai és szónoki karizmával van megáldva. A libás ügyben úgy járt el ahogy az egy RT érdekeit védő vezetőtől elvárható, más kérdés hogy ennek fényében erkölcsileg mennyire lett szálka a közéletben. A kormányzásáról nem sokat lehet mondani, mert nagy részben diktáltak neki, nagy részben kiigazítás volt, ami nem mondd sokat arról hogy magát a gazdasági folyamatokat miként képzeli.

A háttere elég nyűgös hiszen a nagytőke rakja alá a pódiumot, aminek jó vége soha nem lehet.

Mint közgáz nyilván valamilyen szinten kvalifikált, bár az elért eredményei alapján messze messze nincs a legjobb magyar közgázok között. A jobboldal nyilván túlértékelődik hiszen a hitelesség illúziójával és a még nem bukott hátterével a legkevésbé kikezdhető "még a Wallis os múltja ellenére is"!


Én nem várok tőle sokat, egy szürke eminenciás lesz ha egyszer hatalomra jut "ha jut" bábnak és boxzsáknak egyszerre jó, és biztos eltelik a bal számára némi idő mire rájönnek hogy ő sem megváltó.

2012. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 bumbi02 ***** válasza:
81%

Bajnai egy felelőtlen ember ... Hajdú-Bétes ügyből kiindulva,

Ha valami az én tulajdonomban van, akkor azért én felelek nem .

Ha valaki nekem dolgozik, akkor annak én adom a pénzt és én fogom kifizetni.

Ha valakinek vesztesége van, akkor azt nem csak a munkásaimmal nyeletem le.

Ha valaki pedig megszünteti a vállalkozását, akkor nem fog lelépni a pénzzel. A munkásainak, pedig kifizeti a tartozását minimum felszámolásból származó pénzből.


Nem a Bajnai tulajdonában volt a Hajdú-Bét, hanem a Wallis rt. tulajdonában. És mint írtam, egy rt-ben nem lehet egyedüli döntéseket hozni, lehet hogy a Bajnai ellenezte, lehet hogy mellette volt. Ezek a részletek nem ismertek.

2012. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Leopontozhattok, attól még ez az igazság.
2012. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Komplikato ***** válasza:
88%

11-es véletlenül nem emlékszel rá, hogy 2006 és 2010 között HOGY HÍVTÁK azt a bizonyos ellenzéki pártot aki az összes gazdasági átalakítást megvétózta?

Nem jut eszembe, F-el kezdődött és IDESZ volt a vége?

2012. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%

Bajnai kormányzása alatt Gdp 155000 milliós dollárról esett 128000 millióra... Ezt a veszteséget az alapkamat és a imf hitel tamponálta ... Az imf hitelt jelenlegi gazdasági környezetben kell visszafizetni 2 év alatt, amit Bajnai és orbán 1,5 év alatt költöttek el ... Hozzáteszem Bajnai nem olyan helyre rakta be ahonnan kilehet venni vagy esetleg kamatot is kapnánk érte ...

Gdp arányos államadósság 21% nőt, A költségvetési hiány 4% volt, ha az imf hitelt nem számítjuk bele.


Mit szóltok ezekhez az adatokhoz, tényleg ez a siker kulcsa?

[link]

2012. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Komplikato ***** válasza:
87%
Izé, a belinkelt táblázat alapján az esés 2010-ben következett be, és akkor volt egy pár vicces eseménye a köv. kormánynak, amitől felugrott a CHF 180-ról a csillagos égbe. És utána következő években sem látok olyan nagy növekedét.
2012. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem tudnak más ellenérvet felhozni vele kapcsolatban az egyszerű emberek, és ezért "gágognak".
2012. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!