Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a libás ügyet...

Miért csak a libás ügyet tudja mindenki felhozni Bajnaival szemben?

Figyelt kérdés

Amiről kiderült, hogy koholmány. Nem azért, de ha csak ennyi a "bűne", akkor az egyik leghitelesebb politikus.


[link]

[link]


2012. nov. 9. 10:26
1 2 3
 1/23 bumbi02 ***** válasza:
91%

A vagyon kimentésben benne volt Bajnai keze is, de aki kicsit is foglalkozik a témával, tudhatná, hogy egy részvénytársaságnál nem egyszemélyes döntések születnek. Nem tudhatjuk hogy Bajnai ellene, vagy mellette volt a döntésnek.


És egy ember öngyilkosságához szerintem nem elég annyi, hogy az eddigi megélhetését elvesztette. Múltkor elbeszélgettem egy hajléktalannal, és elmesélte hogy lett hajléktalan. Röviden: Jól menő cége volt, jó élete, a fia pedig kisemmizte. Utcára került. De mégse ölte meg magát. Az a nő, aki öngyilkos lett, nem hinném hogy emiatt - illetve csak emiatt - ölte volna meg magát. Ha meg igen,akkor elég labilis volt az idegrendszere. Anyámtól 5,5 millió forint megtakarítását vette el az állam (mnyp államosítás), mégse lett öngyilkos. A hónap ezen részén - 10-15.e környéke) már bajban vagyunk anyagilag, és kétszer megnézzük mit vacsorázunk, de kihúzzuk, nem öljük meg magunkat.



A kedvencem az, mikor sokan öngyilkosokról beszélnek. Hallottam már 30-at, 12-őt, 9-et, 7-et, 3-at, de igazából csak egy volt. És szerintem ő se emiatt.

2012. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 bumbi02 ***** válasza:
83%

Ja és kérdésre válaszolván:


Azért ezt tudják felhozni, mert őt szakmailag nehezebb támadni. Gyurcsányt, Medgyessyt, Orbánt, Matolcsyt jóval könnyebb.


Bajnainak nem voltak olyan intézkedései, amivel lehetne szidni igazán. Gyurcsánynak ott az ösződi beszéde, medgyessynek a pazarlása, Orbánnak szinte minden második mondata (bocsánat, de tényleg így van), Matolcsynak pedig a dilettantizmusa.

2012. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert a szakmai érvek hallatán nincs reakció, így egy meddő vita alakul ki ...
2012. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Most megint miért kellett kiirni egy ilyen kérdést, amikor már ezerszer tisztázva lett az egész???



Itt az a baj, hogy bárkit lehet igaztalanul mocskolni hónapokig, majd egy eldugott helyen pár sosros "helyreigazitást " közzétenni, ami egyenlő a nullával.

2012. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
libás sztory nem koholmány ... Wallis 3 részt volt tulajdonosa a Hajdú-Bét-nek csak azért nem tudták felelősségre vonni, mert a másik 2 tulajdonos ciprusi bejegyzését nem tudták azonosítani ... Így a felelősség nem a Wallist terheli, mert állítása szerint ő kisebbségi tulajdonosként nem volt döntés helyzetben ...
2012. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

a Hajdú-Bét ügy hazugságokon alapult, ez az ügy egy Bajnait lejáratni akaró kampány része volt. Bajnai megnyert perek sorozatával bizonyította be hogy az ellene felhozott vádak mindegyike hazugságon alapul. itt egy példa ennek bizonyítására.


Archívum - Magyarnemzet


Helyreigazítás

MN


2007. november 29., csütörtök 00:00


Lapunk 2007. február 10-i számában A nemzet példaképe – a Gyurcsány-kormány közelebbről című cikkben

– valótlanul állítottuk, hogy a felperes Bajnai Gordon a KISZ reformágából a rendszerváltáskor a Wallis Rt. első embere lett, a valóságban Bajnai Gordon 1999. december 30-án lett a Wallis Rt. vezérigazgatója;

– valótlanul állítottuk, hogy 1999-ben a Bajnai Gordon vezette Wallis Rt. a Hajdú-Bét Rt. Baromfifeldolgozó többségi tulajdonosa lett, a valóságban a Wallis csoport 1999. március 25-i tulajdonszerzésekor Bajnai Gordon még nem dolgozott a Wallis Rt-nél;

– valótlanul állítottuk, hogy a céget nem fejlesztették, csak a pénzt vették ki belőle, valamint ugyancsak

– valótlanul állítottuk, hogy 2003-ban Bajnai Gordont bízták volna meg a cég felszámolásával.

2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Komplikato ***** válasza:
79%

"A kedvencem az, mikor sokan öngyilkosokról beszélnek. Hallottam már 30-at, 12-őt, 9-et, 7-et, 3-at, de igazából csak egy volt. És szerintem ő se emiatt."


Azt hittem csak nekem fura, hogy a 9 halottból aki más szerint 30, összesen egy embert tudtak nevesíteni. Valamint szokás kihagyni a balhéból, hogy amikor a Wallis és az OTP(!) átvette a csődben lévő Hajdú Bétet, akkor annak sok sok milliárdos mínusza volt. Szóval elég szelektívek a hírforrások.

2012. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

Eltűnt a pénz nincs rá magyarázat, de nincs bűnös mert nem bizonyítható ...

http://www.youtube.com/watch?v=Noplgh8z62M&feature=player_em..

2012. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Jelenleg Bajnai az egyetlen lehetőség rendbe hozni, amit a Fidesz tönkretesz. Ezért "ellenség" a Fidesz és a Jobbik szemében is.

A libás üggyel akarják lejáratni, ennyi.

2012. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%

Én azt is fel tudom hozni, hogy a második Gyurcsány-kormány gazdasági minisztereként közvetlen felessége volt, hogy mi történt a a magyar gazdasággal. A drogos Egymillióan (?) a magyar sajtószabadságért vezér úgy akarta kimenteni az ATV-ben, hogy tulajdonképp Gyurcsány irányította a gazdaságpolitikát, és szegény Bajnai nem jutott szóhoz. Ez még el is képzelhető, amennyire nyüzüge emberről van szó, DE, és itt van a miniszterségnek a legfontosabb pontja: az adott szakminiszter felelősséggel tartozik a tárcája működése iránt. Ha kap egy utasítást a miniszterelnöktől, és azzal nem ért egyet, nem tartja jónak, akkor lehetősége van (hovatovább köteles is) lemondani. Bajnai ezt nem tette meg.

De én pedig érdekes módon erre nem kapok adekvát választ a szociktól. Bajnai a szemetekben egy hős, egy talpig becsületes, rendes ember, aki aztán csak jót tett a gazdaságnak. Tele az ország olyan egyszerűbb elemekkel, akik tőle várják a megváltást. Kár, hogy hisztek még a mesékben.

2012. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!