Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánhívők, mit szerettek...

Orbánhívők, mit szerettek Orbánban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 19:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Azért hogy eltűntek a 2 éve még itt hemzsegő, "elmultnyolcévező" fülkeforradalmárok...
2012. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert csak tetemes a szavazótáboruk még mindig.
2012. nov. 7. 21:47
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
A legfrissebb közvélemény kutatás szerint 22%-uk van. Az azért nem olyan tetemes, pláne egy 2/3-os győzelem után igen jelentős gyengülés.
2012. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szeretem a ferde orrát.
2012. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, hogy nem szereti a kövér katonákat.
2012. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Eddig nem vmi nagy a felhozatal radikális Orbánhívőből a válaszolók között.
2012. nov. 8. 05:35
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

Talán lehet, hogy rosszul tetted fel a kérdést.

Azoktól vársz választ, akik "Orbánhívőknek" vallják magukat. Ilyen tényleg nem sok lehet az országban, max azokból lehet sok, akiket te annak titulálsz.


Ha én megkérdezném, hogy ti pöc$fejek miért vagytok úgy oda a libásért, gondolom te sem vállalnád magadra, hogy pöc$fej vagy és akkor majd jól hozzászólsz. Ezt csak a példa kedvéért mondtam, nem személyeskedésből.

2012. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jó, de azért a válaszodból kiderült, hogy legalább is szereted Orbánt. Akkor azt mondd meg, miért szereted!
2012. nov. 8. 14:01
 19/24 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy szeretem, nem szeretem. Aki szereti vagy utálja, az elfogult valamihez, csőlátása van és nem ért a politikához. Vannak pozitívumai, mondjon akármelyik libcsi bármit, és vannak negatívumai, ebből van a több. Viszont ő a legkisebb rossz. Az MSZP hiteltelen banda, az LMP bohóc csőcselék a Jobbik pedig hatalomra kerülése esetén több kárt tenne, mint a Fidesz, hiába értenek velük együtt, mások nem úgy tennének.
2012. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Azok, akik szeretik Orbánt, azért szeretik, mert mindig azt mondja, amit az emberek hallani szeretnének, függetlenül attól, hogy az mennyire fedi a valóságot.
2012. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!