Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmész majd regisztrálni?...

Elmész majd regisztrálni? Vagy csinálsz ügyfélkaput a neten? Egyetértesz ezzel a törvénnyel?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 29. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ügyfélkapum, eddig is volt. De nem hiszem hogy regisztrálnék. Jelenleg semmilyen értelmes alternatívát nem látok. Persze ez 20014-ig változhat még.
2012. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ENNYIRE bízom (azt naivság lenne írni, hogy hiszek...) abban, hogy a választások idejére - legyen ez akármikor is, remélem, minél előbb lesz -, ez a regisztrálós agyrém már csak egy rossz emlék lesz.
2012. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg regisztrálok, de az ötlet agyrém.
2012. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom jó ötletnek, de fogok regisztrálni. Ügyfélkapum még nincs, de egyre többször hiányzik.
2012. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Komplikato ***** válasza:
93%

1. Mindenképpen.

2. Csinálnék ügyfélkaput ha nem kéne SZEMÉLYESEN igényelni közhivatalban. Lol.

3. Nem. Nyilvánvaló hátsó szándékkal készült, a magyarázat hozzá szánalmas. Az egyenlőség az lett volna ha az országos nyilvántartásba veszik a kint élő állampolgárokat és NEM fordítva. Nyilván olcsóbb is lett volna.

2012. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem regisztrálok majd.
2012. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom az ötlet az USÁ-ból származik. De több európai országban is van.

De vannak más agyrém ötletek is. Például a kötelező választás, ilyen is több országban van, Ausztrália, Belgium.

Mindegyiket demokratikusnak tartjuk.

2012. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, és mivel szeretnék szavazni el fogok menni regisztrálni. Eddig is mindig szavaztam, ez után is fogok, a szavazatot pedig nem kell előre leadni, tehát lesz még bőven időm gondolkodni, hogy kire is adjam.
2012. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen! Regisztrálok és elmegyek szevezni, mint ahogy azt a rendszerváltás óta mindig is tettem! A regisztrációs törvény pedig"hidegen hagy" ugyanis aki el akar menni, vagy eddig is elment szavazni az úgyis elmegy. Az MSZP butításának pedig nem szabad "bedőlni", miszerint ez a fidesznek kedvez mert például én sem őrájuk adom a voksot mégis regisztrálok és szavazok! Amerikában , Angliában, Belgiumban is van regisztrálás már nagyon rég óta és kitünően működik ez a "rendszer" és egyik párt sem "kovácsol" belőle magának előnyt!
2012. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp elmegyek regisztrálni. Lehet, hogy csinálok majd ügyfélkaput, de jobbszeretem a személyes dolgokat. Nem értek egyet ezzel a törvénnyel, épp ezért megyek regisztrálni, hogy ellenük szavazhassak.
2012. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!