Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az amiben az országunk...

Mi az amiben az országunk szűkölködik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Sok dologban.

-Olajban

-pénzben

-demokráciában

-atomban


Rengeteg dologban.

2012. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"vodka helyett van Pálinkánk! "

Hála a jó Istennek, az még van:))


Az ország nyersanyag kincse elég lenne a viszonylag szűkös energiaforrás kompenzálására. De ehhez nagyfokú szakértelem és jó gazdaságpolitika kellene.

Én optimista vagyok.

2012. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük most fel azt hogy senki nem vacsorázik uránt, és azt nem is öblíti le kőolajjal.....
2012. okt. 28. 22:16
 14/20 A kérdező kommentje:
12. korrekt!
2012. okt. 28. 22:17
 15/20 anonim ***** válasza:

A korrektség az amiben szűkölködik. Az a nagy probléma az országgal és a magyarokkal hogy rettenet hiszékenyek, beveszik azt amit a sok betelepült ún. vezetőség mondd nekik, mert bizony se Gyurcsány se Orbán nem magyar származású és még sorolhatnánk kik nem azok. Jól kihasználják az országot, megfejik, ők nem szűkölködnek semmiben, csak mi mindenben.


Van pálinkánk? Nos van, de az is korlátolt, ha megtalálják nálad stikában vagy börtönbe mész, vagy akkora pénzbírságot szabnak ki rád hogy még a lízingelt gatyád is rámegy! Az a 2/3ad sem valami intelligens elme, mert ugye, lehetnek hiszékenyek, kétségbeesettek, és derűlátók, sem az 1/3ad, az 1/3ada lusta szemét naplopó, esetenként pénzéhes és még köztük is akadhat kétségbeesett. De nem ítélek el senkit, csak magamat ha hibázok, mert magam ismerem a legjobban és nem mást! Gondolom mindenki így van ezzel. Én nem szavaztam és nem is szavazok senkire, értelmetlen. Ez Magyarország, jól nézzünk szét társadalmunkban, mert a legjobb barátod is hátba támadhat bármikor.

2012. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Itt vidéken a munkában szükölködnek.Még közmunka sem jut mindenkinek. Nincs amiből éljenek az emberek.
2012. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát mint ország nem szűkölködünk semmiben. Van itt minden, csak éppen nem mindenkinek van hozzáférése ahhoz ami van. Van például annyi termőföld, hogy senki se éhezzen, de nekem speciel egy talpalatnyi se jutott belőle. Van elég szenünk, hogy a hőerőművekkel áramot termeljünk, de nekem súlyos forintokért kell megvennem az áramot valami külföldi cégtől. De a világ már csak ilyen, nem lehet minden tökéletes :) Egy kis vidámságot viszont importálhatnánk valahonnan, ha már ezen az éghajlaton nem terem meg.
2012. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha valamiben hiányt szenved ez a nép, az nem anyagiakban, hanem mentalitásban keresendő.

Én úgy gondolom hiány szenvedünk összetartásból, magabiztosságból, nemzeti öntudatból.

2012. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

""vodka helyett van Pálinkánk! "

Hála a jó Istennek, az még van:)) "


Pusztítja is a lakosság agyát.

2012. okt. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ásványkincsek, életkedv, racionális gazdaságpolitika, tengerpart...
2012. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!