Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha nyer Bajnai Gordon?

Mi lesz ha nyer Bajnai Gordon?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha nyer Bajnai 2014-ben. De az ország tovább szegényedik, és nem oldja meg a problémákat. Tehát olyan lesz mint Viktor. Megszavazták 2/3-al, mint valami Messiást, aztán tönkreteszi az országot. Mi lesz ha ez lesz Bajnaival is? Hogyan tovább?

2012. okt. 27. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Maydy4!


Amíg ennek a kormánynak is van pénze milliárdos tanácsadói szerződésekre, amik mögött nulla érdemi munka van, addig a megszorításokat az ő nyakunkon kell kezdeni egy jó erős drótkötéllel.

A legtöbbje most azon gondolkozik, hogy egyen vagy fűtsön, mert a kettő egyszerre nem fog menni. Ne az RTL Klubon szocializálódj, mert nem tesz jót.

2012. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
48%
Maydy4! nem mondod hogy 2014-ben kire szavazol?
2012. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
47%

Képzeld el,hogy minimálbérért dolgozom,holott van diplomám. Ennek ellenére támogattam pl.: azt a döntését a kormánynak,hogy a munkanélküli segély csak 3 hónapig járjon ne 9 hónapig (Ebben az időben voltam Én is munkanélküli,de mivel még nem volt egy éves munkaviszonyom én fityiszt se kaptam) és mégis azt mondom,hogy aki dolgozni akar ne válogasson. Támogatom,hogy a közmunkás dolgozzon meg azért a 47 ezerért, mert én a 70 ezremért is megdolgozok....ne csak henyéljen a tv előtt és várja a segélyt, szabadidejében pedig lopja a tyúkot a nagyitól.

Az RTL-t és Tv2-ről már 7 éve leszoktam... Natgeo, Comedy, hír tv, spektrum, V3 és Tv6 amit nézek.

VAn amivel viszont nem értek egyet, pl. a 16%os adóval...ez mondjuk érthető ha az ember 70 ezerből kénytelen megélni... De még mindig inkább ez a kormány mint az előző. Részemről azok érdemben nem mutattak fel semmit. Ez a demagóg szöveg pedig, hogy amíg telik milliárdos tanácsadásra blablabla...igen, Gyurcsótányéknál tellett, ez már kiderült...majd meglátjuk,hogy a következő kormány mit derít ki a jelenlegiről....mert hogy az MSZP-től már jópáran ültek a vádlottak padján az tény...a korrupt zsarukról meg nem is beszélve...Persze ekkor is az visszhangzott vörös fertájon,hogy nem is 2 hónap alatt számolta fel a korrupciót Orbán,hanem két év elteltével....aztak*rva mindenit! Azok a szarkupacok meg mit csináltak 8 év alatt? Nekik is megvolt minden lehetőségük...jah, hogy ők annyira loptak,hogy még erre sem szántak időt? Jah értem, nekik szabad. Ez Tudom, elég kellemetlen mikor nincs az embernek pénze, nem nekem kell bemutatni, elég sz*r dolog mikor a kormány nem hitelből osztogat hanem azt kell visszafizetni a semmiből...

2012. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
65%

"Aki dolgozni akar, ne válogasson."

Vagyis szerinted normális dolog az, hogy diplomával lófaszt sem keresel és ezren várnak a helyedre, ezért a melóhelyed megteheti, hogy tíz évvel ezelőtt sem számított jónak munkabérrel honoráljon és ne emelje a béredet. Oké.


15 évvel ezelőtt kerestem annyit, mint te most. Hányszorosára is nőttek az árak azóta?


Demagóg? Nézz már körül, ember. Itt ez a blog. A te drágáid simliskedéseivel van tele napról-napra:

[link]

Ha pedig két évet visszamész, akkor meg a gyurcsány bandájával (tehát nem vádolhatóak elfogultsággal).

A blogot ha átnyálazod benne van minden bizonyítékokkal az összes mszp-s (fideszes) lopásról, rablásról. Miért is nem történik akkor semmi? Mert ezek ott, ahol nem látod szépen össze vannak nőve.


Senkinek sem szabad lopni. Az egész mdf-szdsz-mszp-fidesz-dk vezetésnek és holdudvarnak a börtönben a helye.


Láss már át a rózsaszín ködön, ami uradat takarja. Én tudod mit látok?


- Elosztogatja a földeket a haverjainak.

- Ahol mást választanak az emberek, mint őket, ott ellehetetleníti a képviselőtestületet (meggyes tamás esztergomi kiskirály neve mond valamit? Reprezentálja az összes disznósága a pártodat)

- Nem megszorítanak, ááááá, kiigazítanak, mert az MÁS. Az egész kormányod egy kib.aszott kommunikációs szemfényvesztés.

- Kérdőíveket küldenek ki, hogy megkérdezzenek, holott előre el van döntve minden. Ez csak arra jó, hogy utána ránk foghassák, hogy mi akartuk. Le tudja valaki ellenőrizni, hogy nem?

- Hol van a rend meg a közbiztonság? Mert én csak egyre több agyonvert idős embert látok meg koldust meg a nem létező munka világába visszarugdosott félagyú nyomorékot.

- Miért van az, hogy naponként/emberenként homlokegyenest mást kommunikálnak?


Emlékeztetnélek rá, hogy x éve tudták, hogy ők lesznek hatalmon. Hogy lehet hogy nem volt egyetlen épkézláb ötletük, életképes koncepciójuk az ország irányítására? A balfas.z kuszaszem egy héten belül hányszor írja át a költségvetést?

Mikor 2006-ban majdnem az összes önkormányzat élére ők kerültek, miért nem csináltak semmit sem? Illetve de, némán asszisztáltak az utána következő 4 éves mszp-s romboláshoz.


Néha láthatnál a békemeneten kívülre is....

2012. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
48%
21:38! Egyetértek.
2012. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
48%
Én is egyetértek.
2012. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
51%

15 év alatt szocik elkártyázták az országot, adósság spirálba kerültünk és még az Eu is fenyegetőzik, h. kevesebb pénzt adnak, mint amennyit befizetünk ... kettős mérce 3% alatt kell lenni a hiánynak, de 2008óta meg lehet nézni hány országban volt 3% alatt a hiánya (mert nekik nem: anglia, francia, lengyel, Belgium h. a válság országokról ne beszéljek) de jellemzően 2008-2007 előtt szintén 3% fölött volt majd mindenhol a hiány ...

Magyarországon az mszp kormányok a hiány növelésével tolták növelték a gdp-t és persze a magas alapkamattal, ami a lufinak a velejárója ...

2012. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
63%
21:49! Ezek nem mentesítik Orbánt és kormányát.
2012. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

Az EU helyében én évek óta egy fillért sem adnék.

Minek? 40 centis kilátóra meg rönkökre az erdő közepén? Esetleg kutyawellness központra, ami sosem épült meg?


[link]

2012. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

Erre adja a pénzt az eu!!! nem mi mondjuk meg h. mit építsünk belőle .... különböző jogcímeken kell elverni a pénzt( sajnos pályázatok elbírálásánál szintén korrupt mindenki oylan mély a válság, h. évek óta állnak az elbírálások is, mert az egész rendszer korrupt a pályázatírástól egészen az elbírálástól a kivitelezőkig ... egy nagy kamu az egész! Szerinted miért kell főtereket építeni? mert erre adják a pénzt!! gazdaság élénkítés fejlesztésre sokkal kisebb keret áll rendelkezésre ... eunek se érdeke, h. keleti tagoknál versenyképes termelés legyen, akkor nyugaton kinek lesz munkája? ... így a biztos, beárazás nyugati árakon és felvásárlás keleti trend szerint. Ha jönnek az osztrákok hirtelen megint megéri majd földműveléssel foglalkozni ... de így volt ez mindennel jött egy nagy multi felvásárolta a konkurenciát, majd szépen lassan bezárta mondván nincs nyereség ... de addigra már a fogyasztó az új multi termékeit vásárolja, mert a magyar már eltűnt a polcokról vagy nagyon drágább, mint a külföldi!

Multikat is csak a pénz élteti, ha pl németben a német átlag fogyasztó 4szer többet vásárol egy termékből akkor érdeke, h. Németországban segítse a fogyasztókat a vásárlásban a költekezésben, ezért még a munkát és a profitot is oda viszi ... ezért központosítja a termelést és a leányokat igyekszik bezárni és a megszerzett piacok igényeit saját márkás termékeivel kielégíteni. Egy másik trend szerint, megtartani a régi márka nevet, de már az új gyárban új fajta termék ki kísérletezése, mely a fogyasztónak a tetszését válthatja ki. De minden esetben a profitot, a nagyobb piac felé fogja pumpálni!

2012. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!