Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kb. mennyi ember fér el a...

Kb. mennyi ember fér el a Kossuth téren és a közeli környékén ha tényleg nagyon nyomorognának ott az emberek? Mekkora a tér területe?

Figyelt kérdés

Kb. mennyi ember fér el a Kossuth téren és a közeli környékén ha tényleg nagyon nyomorognának ott az emberek?

Mekkora a tér területe?


2012. okt. 24. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen. Majd a választások eldöntik. Hiába voltak kint a Kossuth terünkön akár 400ezren is ha jöttek külföldről egy csomóan meg belföldről is rengeteg busz ment fel Pestre a béke menetre. A milla tüntetésen meg nagyrészt helyi lakosok voltak szerintem.
2012. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézel egy térképet, kb. 100-130 m széles és 350 méter hosszú, kicsit deformált téglalap. Ekkor az épületek szélétől számítottuk a távolságokat, minden füves térséggel, parkkal együtt. Ez felfelé kerekítve 40-45 ezer m^2. A környező utcákból 100 m hosszúságot még számítva, továbbá a Vértanúk terével még 10 ezer hozzájön. Általában 1 m^2-re 4 embert számolnak, az már eléggé zsúfoltnak számít. Ez együtt 200-220 ezer ember.
2012. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vesd össze fejben a Hősök terével és Dózsa György úttal a Szépművészetitől nem egészen az Ajtósi Dűrer sorig. Ha ezt nem túl zsúfoltan megtöltöd, az úgy félmillió ember. Esetleg még 100 ezret odaküldhetsz. Kádárék többször megmérték, már csak presztízsből is.
2012. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Tökéletesen mindegy hogy hány ember fér el a Kossuth téren ha nagyrészük bér tüntető. Orbán így is meg úgy is a hazug kontár múlt. Bajnai a képzett őszinte jövő.
2012. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha a tegnapi orbánista nagygyűlésre gondolsz, akkor ott egy ócska, állami segédlettel végrehajtott manipuláció volt. Én ott voltam, és átláttam. A BM propaganda ugye 400 ezer résztvevőt jelölt meg, és a Hír Tv kamerája is tömött teret mutatott. Ezzel szemben az a helyzet, hogy egyáltalán nem volt tele a tér, de úgy tere3lték a térre jövő birkákat (bocs, embereket), hogy ilyen tömeges képet adjanak ki. Én az Akadémia utca felől érkeztem 4 órakor, és az lepett meg, hogy a Kossuth téren nincs szinte senki. A tér a középtől jobbra és balra eső részén nem is volt. Középen állt csak a tömeg, de úgy, hogy az Alkotmány utca felől érkezőket viszont nem engedték be a térre, ők egy kivetítő előtt ácsorogva az Alkotmány utcában toporogtak. Még egy hézag is volt a téren levők, és a kivetítő előtt levők között, és ez utóbbiak így a Szemere utcáig értek. Így egy bizonyos szögből hatalmas tömegnek tűnt az egész, közben meg a tér nagy része üresen maradt. Szerintem max 100 ezren lehettek.


Voltam előtte a millás tüntetésen is, amiről meg azt mondták, hogy ott 15-20 ezren voltak. Ez meg természetesen alábecslés. Biztos, hogy a FIDESZ-gyűlésen nem voltak 20-szor annyian. A millán szerintem 50 ezer körülien lehettek. A FIDESZ-gyűlésen nagy jóindulattal talán kétszer annyian.

2012. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a képeken tök sok ember látszik, de a 400 ezret én is sokallom, közben meg már utána néztem, maximum 200-230 ezer ember fér el a téren...bár ha a környező utcákban is voltak...de a 400 ezer akkor is erős tulzás szerintem.

2012. okt. 24. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Tökimndegy, hogy 100000 vagy 400000 ember volt ott. A többi párt és szervezet rendezvényén összesen sem volt a fele sem. Még a 100000-nek sem. Ha ezen múlik, ez olyan 2/3 lesz 2014-ben is, hogy az egész balnak nevezett oldalt csak balhímtagnak lehet majd nevezni.
2012. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor miért kell a magyar állam segédletével a FIDESZ-nek hazudni?
2012. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es. Érdekelne a motivációd. Eldöntötted, hogy ebben hiszel, és semmi nem ingathat meg? Vagy te az egyik kiemelt kedvezményezettje vagy a rendszernek? Esetleg mondod, amit a környezetedben hallasz, mert nem vállalkozol az átlátásra? Lehet, hogy mindössze provokálsz?

Vajon melyikről van szó?

2012. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!