Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a "Békemenetet" látod,...

Amikor a "Békemenetet" látod, nem gondolod, hogy ez az ország pontosan megérdemli azt a sorsot, ami jut neki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a mindennapokról is az jut az eszembe, hogy ez az ország azt a sorsot érdemli, ami jut neki. Ehhez nem kell sem békemenet, sem ünnep.
2012. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Viszont megnyugtató volt látni, hogy a békemenet résztvevőinek átlagélektora valahol 60 és a halál között volt.
2012. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a menetet látva gondolom így, sajnos már elég régóta. Minden nemzetnek olyan vezetője van, amilyet érdemel. Mondhatnám, hogy megértem azokat, akik egy ajándék ebédért cserébe odamennek sétálni, de... nem, nem értem meg őket; nem értem, hogy ők miért nem értik, hogy mi folyik körülöttük.
2012. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az országot legjobban az minősíti, hogy tízezrek vonulnak amögött a Pataky Attila mögött, aki szerint nácik rejtőznek a Hold másik oldalán és egy ecuadori barlangban fénylények őrzik az emberiség történelmét (nem vicc, az echotévén mondta egy interjúban).
2012. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!