Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnám leváltani és...

Hogyan tudnám leváltani és kivégezni a kormányt? Ennek mi a menete, és a következmény?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van 5300 felfegyverzett emberem (legtöbbjük szerb, ukrán, orosz fegyverekkel), megfelelőn ellátással (lőszer), és képzettséggel! Valamint ha oda kerül a sor még 2 tüzelédre képes T-72-est is tudok szerezni harckocsizókkal!


Na tételezzük fel, hogy az embereimet a legnagyobb csendben fel tudom juttatni Budapestre, és egyik hétköznap betörnénk a Parlamentbe.


Te hogy csinálnád? Mik lennének a következmények? Hogyan érdemed cselekedni?

Minden érdekel :)


2012. okt. 23. 01:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
25%

Nőket. Lol.

Persze, hogy csak egy példát hozzak fel, valószínűleg azért van mostanában annyi karrierista nő, mert annyira nem érdekli őket a hatalom. :D

Senki sem lesz olyan hülye, hogy ez alapján döntsön.

A pszichológiai tesztek sem tévedhetetlenek egyébként.

2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%

"Ha szerzel fegyvert és felszerelést én beállok. "


Minek? Azt sem tudod melyik a fegyver eleje és hátulja...

2012. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Nőket. Lol. Senki sem lesz olyan hülye, hogy ez alapján döntsön. "


A senki alatt Magadat érted, nyilván.

A spanyol parlament 2004 óta és az euroatlanti értelmiség az utóbbi 3000 évben van olyan hülye, hogy e mentén érvel.

Hogy miért, azt erős társadalomtudományi és kulturális stúdiumokban tudod felderíteni.

2012. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
5300 harcos kevés. Ha valamit el akarsz érni, legalább 100.000 embert kell irányítanod.
2012. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha megdöntenéd a kormányt mi lenne a további terved? Az új szovjetunió létrehozása talán? Azt támogatnám.
2012. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes lenne az embereidet elosztani, a többi városba, az aktuális kormány embereivel szemben szintén végrehajtani a terved.
2012. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem diktatúrát akarok!


De még azt sem tudom, hogy milyen "népvezetés" legyen.


Ötletek ? :P

2012. okt. 25. 19:40
 28/29 anonim ***** válasza:

"Euroatlanti értelmiség az utóbbi 3000 évben"


Kár hogy még 3000 éve még nem is létezett, de feministák lettek volna az hótziher.


De olvasgathatsz a nőkről görög,római, középkori nagy keresztény gondolkodóktól, ha már a 3000 éves európai (bár indián forrást sem hozol valószínűleg) őscivilizációdat nem tanulmányozhatod.


Hogy ne csak offoljak én is inkább lefizetném ennyi pénzből mintsem, lekaszabolnám őket.

2012. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
# 22 - Minden bizonnyal... Volt már kalashnikov a kezemben, tudom melyik végén kell állnom.
2012. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!