Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 300 eurós nyugdíjat ad a...

300 eurós nyugdíjat ad a Fidesz a kettős állampolgároknak? Erre van pénz?

Figyelt kérdés

Ukrajnában tömegesen kérelmezik a kettős állampolgárságot, nemcsak magyarok, amitől a mostaninál ötször magasabb nyugdíjt remélnek, ugyanis Semjén Zsolt ezt ígérte nekik:


[link]



2012. okt. 22. 12:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
jah tehár 22 éve létezik ez a szabályozás és msot lett érdekes ?
2012. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem, 22 éve megy az ígérgetés és eddig minden 4 évben benyaltuk majd magasról jó nagyot estünk.
2012. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
És ha ezt behozzák, kíváncsi leszek, hogy melyiknek lesz képe eltörölni...
2012. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
És ilyeneken miért kell meglepődni? Mi másért adták volna az állampolgárságot? Egy percig nem titkolták, hogy ha megadják a szavazati jogot, akkor legalább 20 évre bebetonozzák magukat. A szavazat meg pénzbe kerül. Ja és vannak olyan juttatások, amihez nem kell egy percet sem dolgozni, csak például szülni. Ilyen a gyes is.
2012. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

"Egy percig nem titkolták, hogy ha megadják a szavazati jogot, akkor legalább 20 évre bebetonozzák magukat. "


Ezt Mikola kottyintotta el 2006-ban, utána Orbánék persze mismásoltak, hogy de hát ez nem így van, de mégis, meg aztán amúgy. Én is pontosan tudtam, mire megy ki a játék.

2012. okt. 22. 18:22
 26/34 anonim ***** válasza:
Rengeteg agy mosott ember van... nem képesek józan paraszti ésszel átgondolni egyes alapvető egyszerű dolgokat csak a tvből folyó lekvárt ismétlik... felfoghatatlan ... Tiszta amerika, olyan jó létett ne akarjon senki "" ott még durvábban elbántak az emberekkel a bankok és fel se fogják nem is értik, sőt képesek magukat okolni ...
2012. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. XDDDD


Csak én gondolom úgy, hogy Bajnai visszatért a közéletbe, ezért a ballib sajtó minden fronton támadást intéz Orbán ellen?

Ugyan miből adnának olyan nyugdíjat?

2012. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ez csak ígéret, még nem biztos, hogy törvényerőre emelik. Reméljük, nem. Én támogatom a kettős állampolgárságot, de jelen gazdasági helyzetben ezt nem engedhetjük meg magunknak.
2012. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

"Csak én gondolom úgy, hogy Bajnai visszatért a közéletbe, ezért a ballib sajtó minden fronton támadást intéz Orbán ellen?"


Én inkább úgy látom, hogy a fideszes irányítású közmédia vette célkeresztbe Bajnait. Már az M1 híradóban is "komcsiként" próbálták beállítani, ahogy az Internacionálét énekli.


"Ugyan miből adnának olyan nyugdíjat?"


Az általunk befizetett forintokból...

2012. okt. 22. 19:41
 30/34 anonim ***** válasza:
Én komolyan mondom kérelmezem az ukrán állampolgárságot is... nehogymá' kimaradjak a jóból... :-)
2012. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!