Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az avasi...

Mi a véleményed az avasi kisebbségi kijelentéséről? (videó)

2012. okt. 19. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem csodálkozom rajta. A gyűlölet gyűlöletet szül.
2012. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A videó címe kisit el van rontva, bár ezt inkább a beszélni nem tudó kisebbségi számlájára írom. Ő azt (akarja) mondani: Dögöljön meg az összes magyar gárda. Amúgy meg látszik, hogy ez sem egy agybajnok csávó.
2012. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ő is olyan mint a gárdisták csak cigányban...
2012. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a srácot ismerem. A helyi fősulira járt. A szakdolgozatának címe: A magyarországi romák sikeres integrációja az ezredfordulón.

Viccet félretéve, mit vársz egy nagyjából 50-60-as IQ-val rendelkező selejttől?

2012. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én avasi vagyok,de amikor itt sétálok sokszor úgy néznek rám is meg a többi magyarra mint a véres rongyra.

Kint a tereken bandáznak,meg összeszotyizzák az utcákat.

Ha szólnak nekik akkor még ők vannak felháborodva.

Én elhiszem hogy ők a sz*rban érzik jól magukat de más embernek szúrja a szemét.

Mondjuk a Pintért vagy Orbánt érdeklik ezek?

Nem nagyon,sőt inkább még védik őket.

Ezt az országot MAGYARországnak hívják,szóval nem kéne büntetlenül hagyni hogy ba-zogassák a magyart.

És akkor mi van ha egy datoka indián szíven szúr egy magyart?(mert ez történt nemrég)

Akkor börtönbe kerül a fajtája közé,kitanulja a rablást-lopás csínját bínját a többi dakotától,eljár konditerembe,nézhet TV-t,elvégez néhány tanfolyamot majd pár év múlva kijön a sittről és kezdődik elölről.

Csinál 7-8 korcsot amit szintén mi fogunk fizetni.

Én a saját szememmel láttam egy avasi bérházban a következőt az ajtóra írva:Halál a rákos f*szopó magyarokra.

Egyszerűen több száz éve nem tudnak beilleszkedni a fehérek társadalmába,akkor ez a sok fajvédő mit akar?

A buszokon hangoskodnak,köpködnek,büdösek,megfélemlítik a magyarokat,az önkormányzat meg lakásokat utal ki a számukra amit lepusztítanak,megkeserítik az ott lakók életét,akik már miattuk nem tudnak elköltözni, hisz ki venne ott lakást?

Ha ki is költöztetik őket akkor csomó pénzt kell költeni a felújításra ami szintén a mi pénzünk ezek meg élnek mint a kiskirályok.

Utálom őket de aki itt élne legalább 2-3 hónapig az szintén így érezne.


Egy megoldás van:Egy sor akác,egy sor fűz

Egy sor cigány egy sor tűz

2012. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!