Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a romák elleni...

Mit szóltok a romák elleni támadásokhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 23:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország természetesen :)
2009. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem van közük az eseteknek egymáshoz, ugyanis a három eset körülményei elég hasonlóak. A gyilkos mindig a legegyszerűbb prédát választotta, a ház a falu szélén volt az összes esetben, mellette valami erdő, vagy mező. Így könnyebb volt elmenekülni / kisebb volt a feltűnés. Amúgy szerintem nem olyan nehéz járműnyomokat keresni a közelben, ez meg volt már vajon?

Azt nem hiszem, hogy az MSZP keze lenne a dologban, igaz részben jól jön neki, de külföldön ez nem vet valami jó fényt az országra, gondolom ezt a komcsik most a hátuk közepére sem kívánnák. Slota már is felhívta rá az unió figyelmét. Ja, nekik amúgy most nem jönne olyan rosszul egy ilyen lejáratás hazánk ellen (nyelvtörvény). és Szlovákia nincs valami messze a színhelyektől. ^^

de az is egy variáció, hogy egy magyar ember, akinek mondjuk valakijét megölték a cigányok, kicsit bekattant és így áll bosszút.

de amíg nem derül ki ki volt a tettes, addig ezek csak találgatások.

2009. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Csak annyit tennék hozzá h Kívánok annak az embernek sok Szerencsét h még sok ien akciója legyen!

Tuti leszerelt katona, Nemhiába csinálja ügyesen

2009. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Pusztuljon a férgese!


Ha tőled megkérdeznék, hogy milyen legyen a világ, legyenek-e benne cigányok, nem hiszem, hogy igent mondanál. Vedd úgy, hogy az elkövetők csak megtisztítják a világot a szennytől.


Pff lehet ki kéne írni kérdésbe:D Csak akkor törölnék:(

2009. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Én örülök neki csak az a baj hogy semmit nem ér,mert míg 1 hónap alatt megöl(nek) 1-2cígány azoknak születik 20 gyerekük,és az csak 1 család. Én akkor örülnék ha pl Budapesten a 8.kerbe mennének sörétessel és ott tennék a dolguk. Egyébként mondták a tévébe hogy milyen gyávák,meg ilyenek, szerintem viszont igen is bátrak hogy fel mernek lázadni. Tehát én 100%-ban támogatom őket
2009. aug. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Azt sem értem miért kell az államnak védeni őket. A híradót is néztem élőbe ment a riport és mondták nem tudnak a házhoz menni mert megverték őket a cigányok, még a csávót is összeverték aki csak a hírt vitte hogy megműtötték a lányt. Ezek után még mindig őket védik szóval ez nagy ge.iség. De őket persze senki nem bünteti,de ha egy magyar pofán vág egy cigányt az már rasszista,fajgyűlölő és lesittelik.
2009. aug. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%
Úgy látom, egyedül maradok itt ezzel a szerény kis véleménnyel, de azért talán megkockáztatom: Gyilkolni nem helyes.
2009. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%

Én örülök a támadásoknak! Az lenne a mégjobb, ha valaki rámozdulna a babó politikusokra is! Valaminek most már történnie kell!


Amúgy kedves utolsó, valóban, gyilkolni nem helyes, de magyart sem ám! Szögit sem, Henit sem! Maguknak köszönhetik amit kaptak. Azt meg hogy "ártatlanok voltak", istenem, honnan lehet ezt tudni? Én nem ismertem egyiket sem, de nem mondom hogy ártatlanok voltak, mert egy vadidegen ember akit az utcán látok lehet ártatlan meg bűnös is. Erről az tudna nyilatkozni, aki ismerte őket, de egy vadidegenről kijelenteni hogy "ártatlan"? pff....Amúgy milyen érdekes, mindegyik "ártatlan" cigóról meg zsidóról mindig kiderül valami disznóság utólag....csk azt már nem fújják fel annyira

2009. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az MSZP rendeli,ugyanis eyszerűen már tudnak mit kitalálálni hogy a lopásokról,hazudozásokról,csalásokról eltereljék a figyelmet.
2009. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%
Az igaz, hogy valaminek most már történni kell, de ne így!
2009. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!