Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a romák elleni...

Mit szóltok a romák elleni támadásokhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 23:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Én csalódott vagyok..


Milyen világban élünk, ha az ember már egy sörétes puskával sem mehet biztosra!

2009. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint örülök neki. Nemtudom, hogy ki áll a dolgok hátterébe, de a dolgozó cigány helyett inkább a többit kéne ölni :D
2009. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Miért vagytok ilyenek?Teljesen rendben vannak csak az időközöket kéne csökkenteni pl minden napra 1!Na jó a vasárnap kimaradhatna.
2009. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok roma, nem is kedvelem őket, de a támadásokat elítélem (főleg, hogy nem az igazi cigány bűnözőket ölik, hanem a faluszéli, munkát vállalót). Politikai megoldásokra lenne szükség, segélyek beszüntetése, munkahely biztosítása vagy közmunka pénzért, rendőrség megerősítése és még egy csomó törvény teljes átírása.
2009. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Mit kell ezen kiakadni? tortent kb 3 eset amikor feher ember romat tamadott? meg statisztikailag is tobbnek kene lennie


a legtobb esetben kiderult hogy az elkovetok is reti negerek voltak...


... a parjat ritkitja ...

2009. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Persze, munkavállalók... És ezt ki mondja? A romák.

Én inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy "Mit szóltok, hogy végre valaki visszaadja egy kis töredékét annak, amit a romák elkövettek ellenünk?".

Az a baj, hogy sokkal, de sokkal több "magyarok" elleni támadás van romák részéről, mint fordítva, csak érdekes módon erről senki nem beszél. Úgyhogy engem nem igazán tud ez a dolog meghatni. Az a baj, hogy az állam le se szarja, hogy mit csinálnak azok, sőt, még adják alájuk a lovat (mármint a cigányok alá). Utána meg csodálkoznak, hogy legyilkolnak néhány szegény, dolgozó, ártatlan kisebbséget.

2009. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Még valami: Én őszintén szólva azon sem csodálkoznék, ha valami MSZP közeli valaki "rendelné" meg ezeket a gyilkosságokat. Bár még szerintem az sem bizonyított, hogy van összefüggés, meg az sem, hogy rasszista indítékú támadások.
2009. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is MSZP,SZDSZ közeli valakik rendelték meg ezeket a bérgyilkosságokat!


A balliberális oldal politikailag nagy hasznot húz a dologból.

Egyrészt az egész ballib sajtó a szélsőjobbra mutogat,a közvélemény meg készséggel elhiszi és megijed.

A közvélemény jobban beveszi a ballib "náciveszély" propagandát és félelemből 1-2 marha képes is visszaállni az MSZP-hez.

A Jobbik erősödése pedig megreked,a lejáratás miatt a Jobbik egyre inkább elszigetelődik.


Rasszista támadás azért KIZÁRT mert akkor,nem dolgozó,becsületes,normális életvitelű cigányokat ölnének meg.

Hanem ismert cigánybűnözőket(Szögi Lajos gyilkosai..stb),cigány maffiózókat(Sztojkáék),korrupt magyarellenes cigányvezetőket(Kolompár Orbán,Horváth Aladár) likvidálnának.--Akik a legtöbb gondot okozzák.

Ezeknek a fajsúlyos "bűnöző"cigányoknak a likvidálása még rokonszenvet is válthatna ki egyes rétegekben.


Szimpla normális cigók megölésében nincs "rasszista"logika.

2009. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!


Javítás:......nem a dolgozó*......

2009. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Lehetne olyan törvényt hozni,hogy aki nem tartja be az együttélés szabályait és a társadalom felé a kötelezettségeit azt figyelmeztetni,egy hete van rá,hogy hagyja el az országot!Ha nem megy szabad Préda!Ha pampognának a külf. jog és fajvédők akkor a kiszemelt kancigányt és népes kiccsaládját kipostázni nekik neveljék meg ők!Két három alkalom után mukkanás sem lenne,és a Magarország fejlődésnek indulna egyből!
2009. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!