Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Gárdát, miért nem...

A Magyar Gárdát, miért nem "turbózzák" föl, hogy olyan legyen mint a cseh Nemzeti Gárda?

Figyelt kérdés

Először is meg kéne véglegesen alakítani,hogy senki ne szüntesse be jópár évig, utána lehetne átalakítani.

(tudom,hogy nem engednék mert féltik a feneküket a C-k,meg minden média,és az összes selejt párt ellene van,de akkor is... -,-")

[link]

Jó lenne,ilyen idehaza is. Bár ha a c-k,késsel,karddal,lánccal,viperákkal,(neadjisten éles fegyverrel) megy ellenük ott még a gázpisztoly sem segít ...


2009. aug. 7. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Remélem,hogy nem fogják föltúrbózni.Józan gondolkodású ember nem akar mégegy erőszakszervezetet,főleg nem ilyen szélsőséges nézeteket vallót,mint a Gárda.Unatkozó,habókos emberek gyülekezete.
2009. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Az elottem szolo langyi es retineger bunozes parti hozzaszolo gondolkodjon el egy kicsit.


Megis melyik megmozdulasat tartod eroszakosnak a gardanak? Felsorolom neked miket tettek es kerlek karikazd be a megfelelot!


a) gatepites

b) veradas

c) rendezvenyek biztositasa

(eme pontot reszletezve:)

c1) provokalo, eroszakoskodo elemek rendornek atadasa, elzavarasa

c2) elsosegelynyujtas

c3) viz/elelem osztas

d) karitativ tevekenysegek, gyujtesek raszoruloknak

e) megfenyegetett magyar csalad kimenekitese lincselesre keszulo retinegerek kozul

f) allergiat okozo novenyek irtasa


Ezek kozul melyik volt eroszakos szerinted?

2009. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Mert itt nálunk, hivatalosan legalábbis, demokrácia van. Ha "felturbóznák" a Magyar Gárdát, akkor anarchia lenne.


22:02-es, nem említetted, hogy látványosan megkoszorúzták Solymosi Eszter síremlékét. Ez melyik része volt a társadalom támogatásának? Segítek: gyűlöletszításnak és uszításnak hívják.

2009. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A Magyar Gárda "felturbózása" javában zajlik...
2009. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom,mitől lenne anarchia,ha a gárda nagyobb szerepet kapna,hiszen éppen a rend fenntartása a kitűzött célja.Biztos van még,aki emlékszik azokra az időkre,amikor csendőrség volt Magyarországon.De említhetném akár az angol bobby-kat,a svájci nemzeti gárdát,az amerikait,vagy az éppen most alakult olaszt is.Mind-mind hatékonyan működik.
2009. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

22:09 az miert gyuloletszitas ha megkoszoruznak valakit? LOL?


nem az lenne inkabb a megvetendo amit azzal a szerencsetlen kiscsajjal csinaltak a babok?

2009. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

hozzatennem hogy itt peldaul Irorszagban a rendorseget nem "police"-nak hivjak, ahogy altalaban angol nyelvteruleten hanem GARDA-nak


tovabbra sem ertem miert gyuloletkeltes ha ramutatunk, a tenyekre, ha a leirom hogy 5-bol 1 norvegnak egyik kozeli csaladtagja (testver/gyerek/szulo) volt mar buntetve akkor en most norvegellenes vagyok? miert kell elhallgatni, hogy ok ez van

2009. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Az ír "garda" nem civilekből áll, hanem rendőrökből.

Szép, ha a gárda gátat épít, házat újít, áldozatot segít - ezért dicséret illeti. Ehhez azonban nem kell egyenruha és vad retorika. Korábban kiírtam a kérdést, hogy egyenruha nélkül gárda maradna-e a gárda?

Mármost: ha egy jótékony szervezetről van szó, akkor az egyenruha nem oszt, nem szoroz. Pl. a Máltai Szeretetszolgálat tagjai nem hordanak egyenruhát, és sok jó dolgot tesznek az ország érdekében.

A döntés a gárda kezében van: harciaskodni vagy segíteni akar. Előbbit garantáltan betiltják, utóbbit pedig garantáltan nem.

2009. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Remélem FN P 2000-el tuningolják fel őket.Bár az inkább a csendőröknek kéne.
2009. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!