Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire kellene...

Szerintetek kire kellene szavazni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Mivel a baloldal már megmutatta, hogy impotens, kormányozni képtelen pártokból áll, a fidesz csak ígérgetni tud (elszámoltatás, munkahelyteremtés, rendrakás, stb.), ezért csak olyanra szavaznék, aki még nem volt, hogy nekik is legyen alkalmuk megmutatni, hogy csinálnák.
2012. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Előző: Ha most a jobbikra vagy az LMP-re gondolsz szerintem el is felejtheted. Nincs semmi konkrét tervük kb. olyan mintha egy 10évest beültetnél a volán mögé és csináljon azt amit akar csak az a lényeg valahogy vezessen.
2012. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Jelenleg nincs senki, akire érdemes lenne. De még van másfél év.
2012. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
A Jobbikra.
2012. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A FIDESZ-re biztos nem, hogy tört volna le a kezem mikor rászavaztam. Ellenzékként nem győzte mondani, hogy milyen méltatlan a katonák fizetése, persze egy fillérel sem kapunk többet, meg még a szolgálati nyugdíjat is elvette. Az ilyen sz..háziak bekaphatják.
2012. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másfél év van még a választásokig, franc foglalkozik még ezzel. Az ellenzék szétaprózodott, most kezd kialakulni, hogy ki kivel alkot szövetséget vagy épp kivel nem. Nagyon korán van még.
2012. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Istenre.
2012. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Én pár tüntetésen már részt vettem, igenis fel kell szólalni az érdekeink mellett, nem csak elsunnyogni a hátuk mögött. Ha nincs jó párt, akkor is szavazni kell, rossz teljesítményre tüntetésekkel és aktív politikai élettel kell válaszolni. A politikusok szerint aki nem szavaz, nem él a gyülekezési jogaikkal, annak mindegy, hogy mi lesz az országgal. Tessék versenyhelyzetbe hozni a pártokat, vagy monopóliumot akartok? A gazdaságban is az emberek szívják meg, ha valamelyik cég monopolhelyzetbe kerül.


Úgyhogy lehet, hogy sablonos szöveg a legkisebb rosszra szavazás, de hasznos. Bár nem elég csak szavazni.

2012. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Bajnai Gordonra, aki közgazdász, és nem politikus
2012. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nem ez a kérdés,hanem hogy kiket kéne kivágnunk a helyére(az összeset) és kiket kéne a helyükre tenni (becsületes embereket...na jó nem,beérem azokkal is akik legalább valamennyire becsületesek)
2012. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!