Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt csak én gondolom így?

Ezt csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Mindenkitől,Mindenhol,Mindig csak azt hallani hogy xy kormány (aki épp hatalmon van) egy f@s,sz@r kormány.

Akit hatalmon akarnak látni az én nézeteim (fórumokon olvasottak,tapasztalatok) szerint a Jobbik lenne a megfelelő a mostani kormányzásra. De én félek egy kicsit a mostani jobbiktól...


Mikor megalapították a Jobbikot egy szimpatikus kifejezetten a munkásosztályra hangolódó párt volt, akik sorra szervezték a családi programokat. Ma már olyan hírek láttak napvilágot mi szerint nyugati Neo-náci társaságokkal szűrik össze a levet Vonáék. És ha ez igaz, akkor itt nemulass.Véleményem szerint a jobbik radikális intézkedéseket a mostaninál keményebb megszorításokat alkalmazna.


Ezt csak én gondolom így vagy tényleg van miért félnünk a jobbiktól ha hatalomra kerülnek?


2012. okt. 18. 19:16
 1/6 Dick Esmen ***** válasza:
87%
Félni kell,de inkább tenni ellene.
2012. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A Jobbik is pont ugyanolyan rossz lesz, mint a többi. Csak a hülye magyarok mindig új messiást találnak maguknak.
2012. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ezt csak te gondolod így.
2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha a Jobbik kerülne hatalomra, a gazdasági programjuk alapján végleg tönkre menne az ország.
2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titak ***** válasza:
95%

A Jobbiknak mióta van gazdasági programja? Van egyáltalán valami programja??

Szerintem pont olyan mint a fityisz. Az is ellenzékben ugatott mint a kutya a kerítés mögött. Most meg, hogy kiengedték az utcára, farkát behúzva talpát nyalja mindenkinek, otthon meg emelt fővel játsza a "házunk/birtokunk" megmentőjét.

2012. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleinte én is bíztam a Jobbikban,2010-ben rájuk is szavaztam de legbelül valahol éreztem hogy ők is olyanok mint a többi párt,viszont kínomban rájuk szavaztam mivel a Fidesz és MSZP már bebizonyította hogy teljesen alkalmatlanok az orszég irányítására...később pedig rájöttem hogy az összes párt célja az hogy tönkre tegyék az országot


Normális párt sosem fog hatalomra jutni.Aki becsületes azt elnyomják a politikusok és egyéb nagybefolyású emberek.Ahhoz hogy itt változás történjen a népnek kell tennie valamit

2012. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!