Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban lehetnek Posta Imrének...

Árokpart kérdése:

Valóban lehetnek Posta Imrének az Őrezred volt szakpszichológusának olyan hazai és nemzetközi kapcsolatai amellyel véghez tudná vinni a valódi rendszerváltozást?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, mert hozzá, még több szimpatizánsnak kell lennie, a különféle társadalmi rétegekben.
2012. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs esélye sem. Csak aki nem ismeri az igazi politikai helyzetet, az kerget ilyen rózsaszín álmokat.
2012. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:

Személyesen ismerem őt. Egyáltalán nem egy indulatos, féktelen személy. Inkább nyugodt, higgadt, megfontolt, halkszavú egyén. El nem tudnám képzelni róla, hogy bármilyen erőszakos jellegű cselekményben részt venne. Szerintem inkább csak a szája nagy.

Vagyis: ha vannak is ilyen kapcsolatai, nem hinném, hogy fel merné használni bármire is azokat. De ha mégis lenne egy ilyen ember, azt ő támogatná. Szóban.

Nem gyáva ember, egyáltalán nem. Csak megfontolt.

2012. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Youtoube-on és a honlapján is sokszor néztem az előadásait és azt mondja, hogy visszakerülünk az orosz érdekszférához és a többi visegrádi ország is. A kivitelezést vajon hogyan képzeli el. Igen most jut eszembe még három éve írta, hogy egyszer csak minden hírközlő eszköz elmegy ez azt jelentené, hogy hirtelen átvennék az ország irányítását és tényként közölnék le a médiában? Igazából azt sem árulja el, hogy mikor bár ez érthető is és valószínű, hogy nem egy nemzeti ünnepen mikor amúgy is készültség van mindig.
2012. okt. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!