Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért vadásztak a rendőrök...

Mért vadásztak a rendőrök Vona Gáborra?


2012. okt. 18. 00:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes egy sima igazoltatáshoz miért kell 3-4 rendőrautónak körbe venni egy kocsit?Engem gyakran igazoltatnak főleg este de sose vett körbe rendőrautó!Tuti hogy ki lett nekik adva hogy az ő kocsijukat vegyék körbe!
2012. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megfélemlítő akció volt, egy fenyegető Üzenet, hogy bármikor lekapcsolhatnak, lecsaphatnak ránk. Igazi rendőrállam.
2012. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Komplikato ***** válasza:
77%

"az igazoltatás általában 2 rendőrrel zajlik, de ahogy gondoljátok..."


Te se láttál mostanában igazoltatást. A 4 az a minimum, de láttam már 8 fős szabadcsapatokat igazoltatni.

2012. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, h itt szándékosan Vonára mentek rá....
2012. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Gauldoth ***** válasza:

Azért ez egyértelmű, hogy Vona ellen volt kitalálva. Az igazoltatáshoz valóban nem kell ennyi rendőrautó és rendőr.


Szerintem is megfélelmlítésből csináltatták Orbánék.

2012. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pintér csahos kutyáit már rég fel kellett volna oszlatni.
2012. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor persze kivatkozhatnak ombudsmanra meg liberális elbánásra. Ha nem liberális jogalkalmazás lenne a szélsőjobboldal nem is létezhetne!!!"


Teljesen igazad van!

A példakép Kínában a a Jobbikosok már egy cellában csücsülnének és 50 éves börtönbüntetésüket töltenék! Már amelyiket nem lőtték agyon a gárdafelvonulásukon! Mert ott bizony egy ilyen felvonulást a vezetők fél perc alatt hazaárulásnak és puccskisérletnek bélyegeznének és rongyossá lőnének mindenkit!


A szélsőjobb csak azért létezhet mert "joguk van hozzá"...

2012. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

A legviccesebb az volt hogy nem képviselőként hanem magyar állampolgárként kikérte magának, hogy a magyar rendőrség milyen alapon igazoltatja.


Ja és Jobbikosok szerint a megfélemlítésnek az a legjobb módja, hogy sértetlenül leszorít a rendőrség egy autót akik ezután az autójukból kiszállva elhaló hangon már már reszketve kérnek bocsánatot, a képviselő úr zaklatásáért.


Igazatok van én is keresztbe fosnám magam ettől....

2012. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Két hete engem is megállítottak. Ezek szerint vadásztak rám?
2012. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Pintér csahos kutyáit már rég fel kellett volna oszlatni.

"


A helyükre pedig a 3 osztályt végzett 30 kilós gárdistákat tenni.

2012. okt. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!