Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem alapitunk mi pártot?

Miért nem alapitunk mi pártot?

Figyelt kérdés

Ki, hogy oldaná meg a problémákat?

Lehet megint letiltanak?


2012. okt. 16. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én már sokszor gondoltam rá, de 18 alatt vagyok, szóval senki sem venne komolyan :S
2012. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 EagleHUN ***** válasza:
Civil Mozgalomnak nézz utána, viszonylag új párt jó programmal.
2012. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Komplikato ***** válasza:

Miért? Mert aki értelmes embert eddig megkérdeztem, aki ért is valamihez, az nem vállalna semmilyen politikai szerepet.

Illetve azóta már rájöttem, hogy aki ért valamihez az többet kereshet sokkal, leszámítva persze a magukat milliárdossá lopó poltikusainkat.

De a fő gond, egy új pár a hatalomba kerülés utáni pár hónapban prostituálódna. Nézd meg mi lett a Jobikkal vagy mi történik az LMP-vel.

Ez valami helyi átok, vagy mentális szennyezés, vagy nemzeti bevésődés, akármi.

2012. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én tudom magamról, hogy semmilyen olyan tapasztalatom nincs, ami hozzájárulna ahhoz, hogy megérdemeljek egy parlamenti mandátumot. És igen, fosztogathatnék én is vigyorral ott, meg próbálhatnék jót tenni, de ez árt magamnak is és az országnak is. Emiatt rám ne számítsatok. Bocsi.
2012. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én egy egyszerü ember vagyok aki isten jóvoltából jelen pillanatban nem szorul a közmunkára,de ha vissza gondolok azokra az időkre amikor én is naprol napra éltem, totál egyet értek az érintettekkel. Nem felejtettem el honnan jöttem.Viszont a nagy politikai szintéren nemtudom,hogy mindenkinek tetszene e, az elkötelezettségem, lehet jobban utálnának a most még jól élők mint Orbán Viktort. Az viszont biztos, én nem éreztem diktaturának azt ami a magyarnak biztos,látható,kiszámitható, előretekintést biztosított.Lenne egykét ötletem ami a magyarnak jó lenne,de az unio nem örülne neki.
2012. okt. 16. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:

Persze majd pont az egyik legtahóbb oldalból verbuválódjon össze egy párt?


Akkor inkább Orbán (Pedig utálom a Fideszt)

2012. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én inkább nem vennék részt benne... A politika eddig sok jót nem tett szerintem akárki is volt hatalmon.


Ha segíteni akarsz az embereken akkor nézz szét magad körül, akár az egész településeden és segíts azokon akik olyan rossz helyzetben vannak mint te voltál egykor (ahogy írtad).


Kovácsold össze az embereket "emberként" és ne "politikusként",talán a végén nem leszel híres vagy nem leszel benne a médiában, de lehet sok ember őszintén szeretni és tisztelni fog ha segítesz rajtuk!


Én ezt javasolnám...

2012. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok ott segítek ahol tudok,és ezek nem nagy szavak. Van akinek elég a jótanács,de van aki pénzre szorul. Én nem a hírnévért írtam amit írtam,hanem azért mert nem bírom látni mit tesznek az emberekkel az országomban.Ja és én nem azt írtam,hogy én szeretnék a miniszter lenni csak a felvetéseimet halgassa meg és mérlegeljen.
2012. okt. 16. 22:54
 9/16 Pro Patria ***** válasza:

Lehetek én az elnökjelölt? Akkor ugorjunk neki.

Viccet félretéve:

Mert a szándék kevés, illetve a jó elgondolások, ha a hozzávezető utat nem tudjuk. Magyarán: azt mindenki tudja, hogy legyen több pénz, de kevesen, hogy miből és milyen úton pontosan. Illetve hogy annak milyen más kihatásai lennének egyéb területekre. Ehhez kell éveket tanulni közgazdaságot, ismerni kell a jogszabályokat és az alkotmányt, és kreatív meglátásainknak kell lenniük.


Off:

Komplikato, te honnan kerültél elő, és főképp hogyan lett hirtelen majdnem 3000 pontod, ha eddig sose láttalak?

2012. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy tanulatlan vagyok?
2012. okt. 16. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!