Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan hozhatok létre egy...

Hogyan hozhatok létre egy saját politikai pártot?

Figyelt kérdés
vannak ötleteim hogy hogyan álljak neki de adhatok néhány tanácsot
2012. júl. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam az első kérdés nem a hogyan, hanem a miből. Ki fogja szponzorálni? Ki fizeti a telefonszámlákat, a terembért a sajtótájékoztatókhoz, a díjakat a szakértőknek stb.? Sajnos a mai Magyarországon eléggé illuzórikus egy komoly új pártot létrehozni. Olyat persze lehet, ami 10 haverodból áll (ennyi a minimum létszám), be kell jegyeztetni a bíróságon, csak ennek meg semmi értelme.
2012. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10 alapító tagot kell bejegyeztetni, illetve a pártot (és ugyebár annak nevét például: Magyar Kecske Párt...stb...)


Ötletem nekem is van sok de nekem még ha jól tudom 5 évet várnom kell a "megváltó ötleteimmel" :D


Én drukkolok neked előre is :)!!!

2012. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sz1u ***** válasza:

Kérdező!


A helyesírásod már bizakodásra ad okot, hogy jó politikus légy (á'lá SP)!


"de adhatok néhány tanácsot"


Adjál légyszi! :) :) :)


De a lényeg, hogy tudjál jó nagyokat hazudni!

2012. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

jó majd ha be lesz gyulladva mind két szemed, megnézem hogyan írsz. Amúgy elég szűk látó körű lehetsz ha azt hiszed hogy mindenki hazudik... szánalmasan gyerekes vagy

2012. júl. 21. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
belépni a maffiába,nélkülük nem megy.
2012. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!