Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ingyen koncertjegyek!

Nem folytatja az éneklést?

David Beckham színész lesz?

Samsung S III Mini

Felhőatlasz/ Cloud Atlas tévé szpo...

Justin Bieber mindig kisfiú marad

2012. Október 16. | Kategória: Amatőr csajszik Csöcsös szőke



2012. Október 16. | Kategória: Egyéb Napi fárasztó



- Igaz történet

Az emberi jogokat csak a jogkövető emberekre kellene

alkalmaznunk!


Értékek megfordulása - egy anya levele egy másik anyának.


Kedves asszonyom!


Láttam élénk tiltakozását a tévékamerák előtt, fiának az A börtönből, a B börtönbe való átszállítása ellen! Hallottam, panaszkodott a távolság miatt, amely ezentúl a fiától elválasztja, és azokról a nehézségekről, amelyek a látogatásával járó utazásból adódnak!Láttam azt a teljes médiatámogatást is, amit újságírók és tudósítók biztosítottak, az Önnel hasonló cipőkben járó

édesanyáknak, akiket emberi jogvédőszervezetek stb. védenek!


Én magam is édesanya vagyok, így megértem tiltakozását és elégedetlenkedését!Csatlakozni szeretnék harcához, mert, mint látni fogja, engem is nagy távolság választ el a fiamtól.Dolgozok, de keveset keresek, nekem is nehézségeim vannak látogatásának finanszírozásával.Nagy áldozatok árán is, csak vasárnaponként tudom meglátogatni, mivel a hét minden napján, szombaton is dolgozok, s van egyéb családi kötelezettségem is a többi gyermekemmel.


Amennyiben még nem jött volna rá, annak a fiúnak vagyok az édesanyja, akit az Ön fia gyilkolt meg a benzinkútnál, ahol éjszaka dolgozott, hogy fedezze tanulmányainak költségeit és támogassa családját.

Jövő vasárnap fogom meglátogatni.Miközben Ön átöleli fiát és megcsókolja, én néhány virágot teszek szerény sírjára a városi temetőben.

Majd elfelejtem biztos lehet benne, hogy az állam gondoskodik kevéske fizetésem egy részének visszatartásáról, hogy új matracot

vegyen fiának, mivel a két előzőt felgyújtotta a börtönben, ahol büntetését tölti aljas cselekedetéért!


2012. okt. 16. 19:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Az igaz történettől,ami az elején van az véletlen került bele.Sorry
2012. okt. 16. 19:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit vársz még? A hölgy mindent leírt.

Véleményt nem érdemes továbbragozni. Ideje cselekedni. Hogy az erre illetékes szervezetek a helyes arányokat megtalálják. Azokat alkalmazzák. Mindenkire.

2012. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!