Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem morbid az Aquaworld...

Nem morbid az Aquaworld reklámja? Soma R. I. P.

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 7. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
szerintem már az is morbid, hogy még nyitva van és be is mennek az emberek......
2009. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy kis horrorfilm-rajzpályázat?

Lehet rajzolni véres vizet, szétkaszabolt halottakat, úszó végtagokat.. ilyen még úgysem volt..


Agyatlan marketingesek, ha már előtte el is készültek a rajzpályázat tervével, várhattak volna vele jövő nyárig..

2009. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

De morbid. Igaz ők csak támogatók, de akkor is.


Szerintem az is morbid, hogy annyi tiszteletet nem tudnak cégek megadni ilyen szomorú dolog után, hogy legalább másnap egy napra bezárnak gyászként, és ilyen fajta hirdetéseiket pedig visszavonják. Haszon, pénz sokkal fontosabb, mint az ember sajnos.

2009. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
...és nem hiszem el, hogy nincs olyan hatóság, ami ilyen baleset után elrendeli az ügy feldolgozásáig a park teljes lezárását. Bárki. Amíg nem tudták pontosan mi okozta, hogy lehetett nyitva, és mások hogy tudtak úgy menni oda úszni másnap pl. fogalmam sincs. Ha nem félelem, de legalább tisztelet, gyász, valami. Minden hiányzik.
2009. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Állítólag már levették a reklámot.
2009. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A nagy csobbanás"...

Na igen.

2009. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

De komolyan, gondoljatok bele; ha valaki ellenőrizetlen húst árul, és senki se hal bele, akkoris akár évekre lecsukhatják, itt meg egy gyerek szörnyethalt és tényleg semmi jogi következménye nem volt... hihetetlen


Képzeljétek el a gyerek utolsó másodperceit a "kaszabolóban"...

2009. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
nem a reklám a morbid.azzal semmi baj,hanem az,h.nem tesznek semmit az ügyben...
2009. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem halált okozó gondatlanság?


[link] - mai cikk



"A skót cég ügyvezetője a balesetről való tudomásszerzést követően haladéktalanul Magyarországra sietett, és személyesen is rendelkezésére állt a nyomozó hatóságnak az ügyben indult vizsgálat elősegítése és mielőbbi lezárása érdekében – tették hozzá."


Idézem a tipikus mondatot:

" az élményfürdő marketingmenedzsere azonban nem tudott a Murphys Waves Ltd. közleményéről, valamint arról sem, hogy a skót cég már lezárta volna a vizsgálatot. "Valószínűleg a rendőrségnek küldték meg a vizsgálatuk eredményét, mert minket nem értesítettek erről, és nem is tudtunk a csütörtöki közleményről"

2009. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%

Valóban nem szerencsés a reklám-pályázatnak sem az időzítése, sem a megfogalmazása.

Egy előző hozzászólásra reagálva:

... Képzeljétek el a gyerek utolsó másodperceit a "kaszabolóban"...

Igen, ... el tudom képzelni, bár soha nem jártam az Aquaworldben (sőt, a létezéséről sem tudtam a tragédiáig). Sok mindent megélt és tapasztalt, közel 50 éves "vén motorosként" is annyira a hatása alá kerültem, hogy napokig nem tudtam aludni sem. A félelem, a tehetetlenség érzése és a rettentő fájdalom, amit érezhetett, mindezt mélyen a víz alatt... Csak abban bízom, hogy az egész pillanatok alatt megtörtént, így talán nem szenvedett túl sokáig, bár, hogy pontosan mi történt odalent, az valószínűleg soha nem fog kiderülni. Őszinte részvétem a gyászoló családnak.

2009. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!