Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hungaristák, mit akartok ti,...

Hungaristák, mit akartok ti, ha elvetitek a demokráciát?

Figyelt kérdés
Folyton azt írjátok, hogy ti a demokráciába nem szálltok bele. Most akkor legyen diktatúra?
2009. aug. 6. 15:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

igen, tanár vagyok (nem volt nehéz kitalálni...) - de a "benyalás" pont nem a cigányokra jellemző.

sokkal inkább a "fehér" gyerekek szülei próbálnak helyezkedni, hogy ezzel előnyt szerezzenek a csemetéjüknek.

de mondok mást:

tíz évig a kalocsai fiúnevelő intézetben tanítottam, ahol a "bentlakók" 99,9%- cigán volt, szülőkkel soha nem találkoztam - érdekes módon, problémám ott sem volt.

a 10 év alatt nem kevés kollega hagyta ott az intézete, mondván "ezekkel nem lehet bírni" - nos, ezek a kollegák (kicsit szégyellem leírni ezt a szót velük kapcsolatban) rendszeresen alázták, nem egy esetben fizikailag is bántalmazták a gyerekeket (szigorúan csak a kisebbeket, a nagyobbakkal már nem mertek erősködni) és "érdekes" módon nekik állandóan konfliktusaik voltak.

nem kételkedem abban, amit felhoztál példának - de alja emberek minden rasszon belül vannak, csak általánosítani nem szabad.

2009. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem általánosítás. Csak az arányszámoknál vannak kirívó különbségek! A fehér rasszon belül a deviáns elemek nem hinném h 15-20%-ok meghaladná (bár szerintem talán még annyi sem), viszont a cigányok között ez a szám minimum 85-90%! És még valamit ne felejts el: azért mert te kijössz velük, nem jelenti automaitikusan azt, hogy attól még nem deviánsak; mint mondtam, az embereket az érdekeik vezérlik, ha kell egy oroszlán is meg tud szelídülni, ha az érdeke úgy kívánja, de a sörényét le nem dobhatja soha. Nekem 2 ismerősöm van, akik cigány származásuk ellenére normális emberek, bár ők félig fehérek; a többi mind egy állatnak nézi a magyarokat, büdös parasztnak, itt legalábbis mindenképpen; de ahogy elnézem ez az ország ms részein is így van! ÉS megmondjam ki a legrasszistább csoport ma Mo.-n? A cigányok! Szó szerint felsőbbrendűségi tudatuk van, a nemcigányokkal szemben, bár még azokkal a cigányokkal szemben is, akik gyengébbek/kisebbek.....És még egyszer: nem esztelen általánosítás ez, nem előítélet CSAKHOGY: azok a már említett arányszámok! Na az ami nagyon nem mindegy!
2009. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Már bocsánat a zavarásért, de én írtam először a hátbaszurkálós demokráciáról. Én is olyan környéken lakom ahol rengeteg cigány van, és 3-4 fős csoportokban járnak. Kaptam én tőlük "büdösmagyarozást" tudod, hogy miért kedves tanár úr? Csupán azért, mert elmentem mellettük az utcán (rájuk sem néztem)! Vannak rendes cigányok ez tény, de az is tény, hogy a többség bizony nem az, és nem is lesz az soha. Amíg velem előfordul, és még elő is fog fordulni a fenti eset (most csak ennyivel úsztam meg), igazából szerencsésnek kéne érezni magam, mert szájukra vesz ez az átkozott kisebbség? Egyébként miért várod azt, hogy a média majd eláraszt minket a "büdösmagyaros" gyilkosságokkal, amikor pozitívan diszkriminálják ilyenkor a cigányokat? Cozma esete mondjuk akkor minősüljön román gyilkosságnak (kés is került elő, hogy teljes legyen a kívánságod), Szögi Lajos esete pedig minősüljön magyar gyilkosságnak (elnézést azért a kis semmiségért, hogy ott kés nem került elő). Ezekre a tényekre mi a reakció? Mi a reakció arra a sérelemre ami felőlük ért engem? Ez nem lesz demokrácia és nem is volt az, ahol ilyen dolgok megeshetnek velem. Tanár létedre pedig "behányásnak" említed a hozzászólásomat? Akkor reagálj a Cozma esetre, reagálj a Szögi esetre, reagálj az én esetemre (bocs, hogy azt megúsztam verés nélkül, de a cigányok emberszeretetét lassan naponta kell tapasztalnom). Kedves tanár úr, várom a "behányását" és az ujboli porhintését.
2009. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

nem a demokráciával van baj, hanem azzal ahogy nálunk megvalósítják.

becsületes, normális, valóban a népnek jót akaró párt vezetésével jól működne.

2009. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy OFF, de a tanár úr remélem olvassa - aktuális:


Megvertek és meztelenre vetkőztettek egy magyart a biztosannemcigányok


Egy meztelenre vetkőztetett, bántalmazott hajléktalan férfit találtak 2009. augusztus 3-án hajnalban, Berettyóújfaluban a Népliget utcán a csónakázó tó közelében - tájékoztatott a Hajdú-Bihar MRFK Sajtószolgálata.

Sérüléseinek ellátást követően a bántalmazott ember elmondta, hogy előző este általa csak látásból ismert fiatalok hajtottak oda hozzá gépkocsival, majd beültették az autóba, elvitték a csónakázó tó közelébe, ott levetkőztették, bántalmazták. A sértett személyleírást adott támadóiról (amiből egyértelműen kiderült, hogy cigányok voltak).

A berettyóújfalui rendőrkapitányság nyomozói már aznap délután gyanúsítottként hallgatták ki azt a két berettyóújfalui cigánybűnözőt, akik megalapozottan gyanúsíthatóak a bűncselekmény elkövetésével. Ellenük súlyos testi sértés bűntett valamint személyi szabadság megsértése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt az eljárás tovább folytatódik.

Egyiküket (17 éves) őrizetbe vették, a mai napon a bíróság előzetes letartóztatásba helyezte. 16 éves purdétársa a liberalizmus jegyében szabadlábon védekezhet. A 17 éves gyanúsított ellen jelenleg is több eljárás van folyamatban lopás, garázdaság és súlyos testi sértés miatt.

2009. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Tekintényuralmi rendszert. Munkásállamot, persze nem komcsi értelemben. Munkás mindenki, aki a nemzet számára hasznos dolgot csinál. Ők lennének a kedvezményezettek, az ingyenélők, nyerészkedők stb-ek pedig kiszorulnának a társadalomból.
2009. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!