Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hungaristák, mit akartok ti,...

Hungaristák, mit akartok ti, ha elvetitek a demokráciát?

Figyelt kérdés
Folyton azt írjátok, hogy ti a demokráciába nem szálltok bele. Most akkor legyen diktatúra?
2009. aug. 6. 15:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%
Demokrácia Magyar módra: Ha valaki habzó szájjal kést szúrkál a hátadba heves "büdösmagyarozás" közepette, akkor leszel szives egy megértő mosolyt küldeni a támadód felé, és közöld vele, hogy van értelme toleránsnak lenni.
2009. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

ugyan mesélj már arról, amikor heves "büdösmagyarozás" közepette szurkáltak valakit hátba.

konkrétan, idő, név, helyszín...

izgatottan várom az elnyomott magyarok tömeges jelentkezését :)

2009. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%

-az előző vagyok-

az nem érdekel különösebben, hogy lepontoztok, de, mivel senki nem tud példát mondani a "büdösmagyarozás" közben hátbaszurkált esetekről - biz' kamu az egész, és csak önmagatokat hergelitek ezekkel a hazug rágalmakkal.

szánalmas csürhe vagytok

2009. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%

"-az előző vagyok-

az nem érdekel különösebben, hogy lepontoztok" - Dehogynem érdekel:) Különben nem ugatnál most be ezért, nagyon is hogy érdekel téged, de nagyon gáz ahogy itt sajnáltastod magad!



"de, mivel senki nem tud példát mondani a "büdösmagyarozás" közben hátbaszurkált esetekről - biz' kamu az egész, és csak önmagatokat hergelitek ezekkel a hazug rágalmakkal." - Valószínűleg Cozma esete is hazug rágalom, szégyellej magát Cozma, miért szaladt bele tisztességes szegínyromák késébe. Szögi Lajos esete is ugyanilyen, ő saját magát verte agyon, a náci lányai meg megint szegíny romákokra kenték. A Henit felgyujtú cigány esete is rágalom! A lány önmagát erőszakolta meg, de csak azért mert náci volt és zikkaljozott!


"szánalmas csürhe vagytok" - Te vagy a szánalmas, önsajnáltató majomgyerek


Ja, még valami: a szívenszúrást kívánom az apádnak, az agyonverést a testvéreidnek, a megerőszakolást meg anyádnak. Ha ezt megcsinálják majd velük egy szép napon a cigók, akkor megtudod mi is az hogy "csürhe".


Addig is további jó netezést a rózsadomb tetejéről, kedves Kolompár-Weissenberger Benjámin

2009. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

az általad felsorolt tragédiák okozóit nem lehet eléggé elítélni - de te, kedves barátom egyszerűen és gyalázatos módon mellébeszélsz.

a hozzászólásomat konkrétan kiváltó behányás konkrétan "büdösmagyarozás"- t emlegetett - én mindössze arra kértem példát, amikor ilyen indítékú hátbaszúrás fordult elő.

az általad felsorolt gyilkosságokat mélységesen elítélem, de ezeknek semmi köze sincs a "büdösmagyarozás"- hoz.

2009. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Akkor menj ki az utcára, mondjuk 8.ker...bár vidéken bármelyik cigánysor megteszi, aztán elegyedj szóba cigányokkal, esetleg ne adj nekik cigit, hamar meg fogod kapni a "büdös magyar" jelzőt.....

Ja, hogy erre nincs bizonyíték, persze, mert nem viszek magammal diktafont meg kamerát általában mindenhová, bár lehet bevezetem inkább ezt a szokást...

2009. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
MyZSip-en meg ZSIwiw-en nézegessetek már néhány cigány! "Dzsalok magyar ölni", "Magyar = büdös paraszt" ... sorolhatnám...
2009. aug. 6. 21:35
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

kapaszkodj meg - olyan helyen élek, ahol a lakosság jelentős része cigány, és még soha, semmilyen konfliktusom nem volt velük.

nagyon sok cigány tanítványom van, és sem velük, sem a szüleikkel nincs semmi problémám.

lehet, hogy azért, mert emberként beszélek velük?

javaslom, hogy egyszer te is próbáld ki...

2009. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

21:35 - ös:

az általad nagyon humorosnak gondolt szóferdítések csak téged minősítenek...

2009. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Hiába beszélsz velük emberként, semmibe vesznek, nekik nem vagy ember....

Sok cigány tanítványod volt, gondolom tanár vagy, akkor ne csodálkozz ha tége dnem oltanak, a tanárbácsinak mindig benyalnak, hogy ne buktassa már meg a pujáját; csak nem mindenki tanár....

És mondd már el nekem, hogy beszéljek velük emberként???? Amikor állok buszmegbe, nem szólok hozzájuk, rondán sem nézek, sőt a szemkontaktust is kerülöm, erre odajön az egyik cigit kérni! Én meg nem adok! Amúgysem dohányzom, de ha cigiznék sem adnék! Erre nekem a a "jó ku.va anyámat" és hasonlók, ordítva, hogy a buszmeg közepén majdnem elsüllyedek! Miért? Fehér ember ilyet velem még nem csinált! Ha meg is modnta a véleményét, nem ilyen primitíven. És ez csak egy példa, van még 100 másik.

Vagy mégis hogy gondoltad ezt a "beszélj velük normálisan" dolgot? Szerinted én megyek oda egy 20 fős cigánybandához "rasszista" szöveggel mer annyira keménynek hiszem magam??? Én megyek neki 20 másik embernek mert annyira túlerőbe vagyok? Istenem.... Gondolkozz már egy kicsit...

2009. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!