Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban élsz e, mint 2 és fél éve?

Jobban élsz e, mint 2 és fél éve?

Figyelt kérdés
mindentől függetlenül, pénzügyileg, jobb e most, mint akár 2 és fél éve, vagy régebben?
2012. okt. 4. 17:13
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
59%

Nem élek jobban.

És még mindig hiánnyal tervezik a költségvetést.

Tisztelt politikusok. Tessék azt a szart plusszosra tervezni.

Én sem költhetek többet minden évben mint amennyit megkeresek, mert kiraknak az utcára..

Tessék szépen kikövetkeztetni mi vár önökre....

2012. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyre többfelé látni, hogy milyen sokan vannak, akik rosszul élnek, és még rosszabbul fognak.

"De - fura módon - gomba mód szaporodnak bizonyos körökben az új házak, egy-egy utcában csak luxus autók állnak, és olyan márkás, drága cuccokban mászkálnak emberek, hogy leesik az állam. Eddig ennyi hivalkodó luxusban élő ember vagy nem volt, vagy nekem nem tűntek fel, vagy nem hivalkodtak vele ennyire.

Ki tudja?!"

Sajnos azért, mert a gazdagok még jobban gyarapodnak és töb kedvezményt kapnak, ők nem érzik egyáltalán az adók változását. A Fidesz eleve a "nyakkendősök" pártja volt mindig, nem is értem, hogy gondolhattuk, hogy ezek a dolgozó ill. a szegényebb emberek érdekeit fogják valaha is képviselni. Ezeknél még a szocik is jobbak voltak.

2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2012. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!