Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látta valaki másmilyen öltönyb...

Látta valaki másmilyen öltönyben Orbán Viktort az elmúlt 2 évben, mint ez a kettő?

Figyelt kérdés

Két szettet látok rajta mindig. Másnak is feltűnt, vagy csak nekem furcsa?


1. Sötét kék öltöny, fehér ing, középkék nyakkendő.

[link]


2. Fekete öltöny, fehér ing, lila nyakkendő.

[link]


2012. okt. 2. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon bugyuta és provokáló kérdés!
2012. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pedig nem provokációnak szántam. Ha más politikus viselné mindig ugyanazokat a ruhákat, akkor arról kérdeztem volna.
2012. okt. 3. 18:48
 13/14 anonim válasza:

Az nagyjából természetes, hogy egy ország vezetője általában fekete vagy sötétkék öltönyben jelenik meg, mert ezek számítanak konzervatív, elegáns színeknek. És természetesen a fehér ing illik hozzájuk a legjobban.


Ami a nyakkendőt illeti, láttam már világoskék, bordó és csíkos nyakkendőben, igaz, hogy a csíkos ritka. De beszélt nyakkendő nélkül, kigombolt gallérral is. Emlékszem csíkos ingre is, de az évszámot nem tudom, lehet, hogy az már több, mint két éve volt.


De igaz, hogy ez a két viselete nagyon gyakori.

2012. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én válaszomat is mi a f*szért kellett kimoderálni?!
2012. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!