Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházynak vagy Vonának...

Mesterházynak vagy Vonának lehet esélye a Fidesz ellen?

Figyelt kérdés
Szerintem egyikük sem olyan ember, hogy sokan találnák szimpatikusnak.
2012. szept. 25. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is Vona Gábor.
2012. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

"A külföldi magyarok majd elintézik Orbánnak"


Na én ebben sem lennék olyan biztos ! A külföldi magyarok azért tudják, hogy nekik ki lenne a jobbik és az a Jobbik mivel ők segítenének nekik a legtöbbet.


Ha nem lesz regisztráció akkor mindkettő ott hagyja a Fideszt, és a regisztráció nem a győzelemre hanem a 2. helyre szolgál nekik, mivel a regisztrációval kilövik az MSZP-sek 45%-át (idősek) ők nem fognak 2X futkosni egy ilyen kis pártnak nevezett sz@rért már egyszer is sok nekik, nem, hogy 2X...Viszont a Jobbik szavazói elszántabbak ők akár 5X, 6X is elmennének ha kéne. Regisztráció erre szolgál:

1.Jobbik 35% (-0%)

2.Fidesz 27% (-3%)

3.MSZP 15% (-15%)

4.LMP 10% (-0%)

5. Dk 4% (-1%)

6. JESZ 3% (-0%)

Egyéb(FKGP,CM, Milla, 4k stb.) 6%

2012. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Aktuális közvéleménykutatási eredmények:


[link]


(Jobbikosok, álmodjatok csak :) )

2012. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szarból nem lehet várat építeni...nem is értem a sok "értelmes" mit vár a jobbiktól... 4 év alatt 5000 euros béreket stb??? a kisfizetésűeket minden kormány lefogja ejteni, főleg azért, mert a gazdaság élénkülése a fogyasztásra épül,,,márpedig fogyasztani csak a tehetősek fogyasztanak átlagosnál többet.. a kiskeresetű ígyis-úgyis arra fog hajtani, hogy a kötelező számláit kifizesse....és 4 év alatt egy párt sem tud csodát tenni, elcseszett 20 év után...
2012. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ezt már jobb lenne megtanulni...de a magyar nép sosem tanul...csak yoyo effektussal 4 évente mást választ!mindenki hamar várna csodát meg magas fizetést,,,idióta, aki így gondolkodik
2012. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!