Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Bolgár Györgyről?

Mit gondoltok Bolgár Györgyről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 21:09
1 2
 11/20 VVMMvvmm ***** válasza:
61%
Lepontozás? Jó, hogy felvetődött.
2012. szept. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 VVMMvvmm ***** válasza:
61%

Bolgár messze van a tárgyilagosságtól.Szerintem legfőbb

szórakozása Orbán basztatása.Akinek ez tetszik az nem lehet túl büszke magára.

2012. szept. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

A régi kádári világ egy ittfelejtett bútordarabja, mint a többi egykori nyugatra küldött és ezért feltétlen párt- és elvhűséggel rendelkező újságíró-tudósítója; lásd még pl. Avar "ASAP" János, vagy Aczél Endre.


A "hitelességükről és elfogulatlanságukról" nem is kell többet mondanom.

2012. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Inkább bolgár, mint magyar. A betelefonálói meg 240Ft+ÁFA/percért sírnak, hogy milyen szegények...
2012. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg is kaptam a lepontozást, de szerintem össze sem lehet hasonlítani Bayer Zsolttal. Én nem pontoztam le senkit.
2012. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

09:54

Ti úgy képzelitek, hogy az a szegény akinek már semmire nem telik. Azért mert még megenged magának 240 ft.-ot, egy telefon hívásra, hogy elmondja a bánatát még nem jelenti azt, hogy nagy pazarló. Ti azt szeretnétek ha már semmit nem venne csak zsíros kenyéren élne a szegény ember. Az már ugye milyen nagy luxus, hogy van netje meg vesz cigit is. Ne panaszkodjon ugye akinek már ilyen jól megy. Sőt még odáig fajult, hogy van telefonja is az elvetemültnek. Minek panaszkodik az ilyen?

2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán normális az aki azért mert valaki beírja azt, hogy neki szimpatikus Bolgár György azt lepontozza? Neki szimpatikus, másnak nem. Mi ebben a nem hasznos?
2012. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Ti úgy képzelitek, hogy az a szegény akinek már semmire nem telik."


Nem semmire. De ha valaki 5 perceket tud sírni 1500Ft-ért, hogy a hó végén már nincs mit ennie, ott elég nagy probléma van, és az nem a szegénység (szegénység, csak nem a pénztárcában).


"Az már ugye milyen nagy luxus, hogy van netje meg vesz cigit is."


Utóbbi simán a luxus kategória egy ideje. Nem kevés dohányosnál ez havi 10-15000, vagy akár 20-25000Ft-ot is jelent havonta. Másnak ételre nem jut ennyi. Akinek tényleg erre jut, annak tényleg nincs joga sírni, hogy nincs mit enni. Az alkoholról ugyanez a véleményem.


"Mi ebben a nem hasznos?"


Politika rovatban ne keress hasznos-nem hasznos dolgokat. Itt az egyetértek-nem értek egyet alapú pontozást szokták használni. Esetleg a "kocsog Fidesz/MSZP/Jobbik/SZDSZ/LMP/anyákínja, tehát lepontozom" elv él. Logikát ne keress a pontozókban. Az értelmes véleményhez hülyék, azt hiszik, ha lepontoznak valakit, akkor ők az istenek. És ezeknek szavazati joguk van...

2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bolgár betelefonálós műsora a Klubrádióban nem emelt díjas. Sima budapesti vezetékes szám. T-Com vonalról, ami a legtöbb öregnek még van, ingyen hívható.
2012. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Egy normális baloldali.
2012. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!