Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg negyedrés...

Orbán Viktor tényleg negyedrészben kínai?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok!

2012. szept. 22. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem 2/3-ad részben az.

Am. engem nem érdekel, ha az.

2012. szept. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Orbán Viktor magyar szabadalom. Kiváló hazai termék védjeggyel ellátva.
2012. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem. Eredetileg zsidó ősöktől származó cigánykeverék. De nem hiszem, hogy kínai gyökerei is lennének.
2012. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

"Nem. Orbán Viktor magyar szabadalom. Kiváló hazai termék védjeggyel ellátva."


Magyartól áll a legtávolabb, de ha bebizonyítod nekem, hogy bármi köze is van a magyarsághoz és egyetlen magyar őséről szolgáltatsz információt, én esküszöm örökös fidesz szavazó és megrögzött Orbán hívő leszek, de ez még senkinek sem sikerült.

2012. szept. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"de ha bebizonyítod nekem, hogy bármi köze is van a magyarsághoz és egyetlen magyar őséről szolgáltatsz információt, én esküszöm örökös fidesz szavazó és megrögzött Orbán hívő leszek"


Ebben nekem mi az üzlet? Nem kedvelem Orbánt, de attól még magyar. Szóval akit nem bírok vagy nem ért velem egyet, attól még nem gondolom, hogy ez biztos azért van mert cigány vagy zsidó. Elég fura gondolkozás ez.

Amúgy meg egy Magyarországon született, magyar családnevű , református vallású emberről, miért nekem kell bizonyítani, hogy magyar? Nem neked kéne bizonyítani, hogy minden egyértelműen erre mutató jel ellenére, cigány és zsidó származású, méghozzá hihetetlen módon egyszerre...

2012. szept. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Én kilőném ezt az embert az űrbe szívem szerint, de hogy komoly választ adjak, nem hinném, hogy kínai. Ha csak negyed részben is lenne az, nyilván lennének olyan vonásai, a kék szem pedig nem egy kompatibilis dolog a kínai származással, mert ahogy láttam, neki az van.

De amúgy utolsó válaszoló, miért ne lehetne valaki egyszerre cigány és zsidó? A cigány egy származás, a zsidó egy vallás, a kettő nem zárja ki egymást szerintem. Ha valaki roma, attól még ugyanúgy felveheti a zsidó vallást. Például egyik szülő roma származású, katolikus vallású, a másik magyar származású, zsidó vallású, akkor lehet egyszerre mindkettő.

2012. szept. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

"Szóval akit nem bírok vagy nem ért velem egyet, attól még nem gondolom, hogy ez biztos azért van mert cigány vagy zsidó."


Más sem ezért "gondolja", hanem mert tényleg az. Vagy szerinted Fekete Pákóról is csak azért hisszük, hogy néger, mert nem szeretjük? :)

2012. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!Ez jó hasonlat :D

Orbán fiatal korában cigányosan nézett ki,kínai jellemvonást én sem tapasztaltam,igazából azt sem tudom hogy politikában védi-e a kínaiakat.

Simán lehet valaki zsidó is,meg cigány is,úgy is ahyog Te írtad,meg lehet úgyis,hogy félig cigány,félig zsidó származású,nem hiába írtam,hogy lehet hogy zsici :D

2012. szept. 22. 13:58
 9/11 zolizoli70 válasza:
0%
Jááááj, hát én úgy tudtam, hogy azs ő eredeti neve Orsós! Jáááj, az nem kínai név.
2012. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Komoly(?) kérdező ! Hunnét a kérdéshez az ötlet ? (vagy az "info" forrása) Nem gondolod , hogy megvezetett ,aki ilyen gondolatra vitt téged?

6/9 es ! Szerinted Orbán Viktor melyik szülője után református?

Vajon a "cigány származású", vagy a "zsidó vallású" tett erről?

2012. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!