Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sokat fog nőni...

Szerintetek sokat fog nőni 2014-ig a DK tábora?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest,mennyire kicsik, az aktivistáik minden holott vannak, netes fóumokon, facebook-os oldalakon, a médiában...stb.folyamatosan ott vannak.
2012. szept. 18. 19:15
1 2
 11/13 yossarian44 ***** válasza:

Gyurcsány visszatérése a fősodorba nem lehetetlen. Ha az ex-pufajkás Hornt képesek voltak megválasztani '94-ben, akkor bizony Gyurcsi is még visszajöhet. Az esélyek minimálisak, de nem elképzelhetetlen, hogy koalíciós partnerként beüljön egy MSZP kormány mellé.


Hiába átkozták ki az MSZP-ből - mert aki azt hiszi, hogy saját döntés volt a távozás, annak azt mondanám, hogy muhahahaha - ha úgy fordul a helyzet, egy 3-5% lehetséges fejhosszért az MSZP szerintem hajlandó lenne vele szövetségre lépni, ha éppen az LMP-vel nem sikerül megegyezni.


Meg azt se feledjük, hogy 2014-ig csinálhat még olyat az Orbán-kormány, amihez képest Feri hülyesége megbocsátható.


Hozzátenném, hogy én nagyon nem szeretném a kormánypárt padsoraiban, de hát a politikai irányváltások nem feltétlenül az én vágyaim szerint fognak alakulni.

2012. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem ha Isten megsegít minket akkor a szavazói vagy kijózanodnak vagy elmenekülnek. Nagyon remélem, hogy egy ilyen ember soha többet a parlament közelébe sem kerül!
2012. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy meg a Dk-val még az LMP se szívesen állna le aha velük le áll valaki annak -2-3%-ka biztos lesz.
2012. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!