Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sokat fog nőni...

Szerintetek sokat fog nőni 2014-ig a DK tábora?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest,mennyire kicsik, az aktivistáik minden holott vannak, netes fóumokon, facebook-os oldalakon, a médiában...stb.folyamatosan ott vannak.
2012. szept. 18. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Remélem nem!

De ha én milliárdos üzletember lennék (lásd gyurcsány), nekem is sok szimpatizánsom lenne.

2012. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ, hogy elterjed-e egy zombivírus az országban.Akkor tuti nyernének
2012. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg összefog az ellenzék, akkor ez soha nem fog kiderülni.
2012. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Komplikato ***** válasza:
86%

Mást nem is tudnak, csak ott lenni valahol. Ha valami isteni csoda nem segít rajtuk, amit kétlek, akkor nem hinném, hogy nagy támogatottságuk lesz. Arra nem vennék ciánt, hogy a bekerülési küszöböt nem ugorják meg.

De sokat biztosan nem fog nőni.


Azért annyira nincsenek ott mindenhol, mint a kormánypárt fizetett megmondó arcai a fórumokon. :D

2012. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magukhoz képes lehet, de nem hinném, hogy jelentős erőt fognak képviselni 2014-ben. Ahogy én néztem, Gyurcsányt már csak a nyugdíjasok egy része és néhány fiatal követi, az emberek többsége kiábrándult belőle és abból amit ő nyújtani tud de azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy az emberek sajnos elég sokat felejtenek 4év alatt.
2012. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Még egy pár dilettáns húzás a kormány részéről (lásd azeri baltás ügye), pár százmilliárdos megszorítás az unortodoxia és a "minemsarcoljukazembereket" jegyében, a magánnyugdíjpénztári megtakarítások után további pénzek ellopása, esetleg a devizatartalék felélése, és bizony újabb csalódott százezrek fogják otthagyni a Fideszt. Bizonyára lesznek közöttük olyanok is, akik a DK-ra szavaznak majd.
2012. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg kihalnak.
2012. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a DK se rosszabb, mint a többi. A nagyobb baj, hogy nem is jobb.
2012. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Komplikato ***** válasza:
75%

Most így beugrott az a Bródy szám - Ezek ugyan azok ... :D

Nem is értem miért van betiltva.

2012. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem fog az nőni. A DK csak azért kellett, hogy a Gyurcsány kiléphessen az MSZP-ből, aminek már igen kellemetlenné vált a személye. Szerintem előre megbeszélt dolog volt ez a kilépés is. Az MSZP így mondhatja, hogy Gyurcsány volt, akivel gondok voltak, de ő már nincs nálunk (valszeg mondani is fogják).

Gyurcsány meg jól elvan azzal a kis párttal, elvégre politizál, néha bedobja magát még a köztudatba (lásd: éhségsztrájk), de hogy túl fényes karrier nem áll előtte, az biztos.

2012. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!