Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csinálunk közösen egy lajstromot?

Csinálunk közösen egy lajstromot?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 év és az azelőtti 8 év hibáiról. Mit tett tönkre a Fidesz és mit az MSZP? A végén összeszámolom a mérleget. Bárki tehet hozzá a listához, így számozás sem ártana. Ja, és csak olyan dolgokat soroljatok fel, ami alátámasztható! Elkezdem:


MSZP

1. BKV


Fidesz

1. magányugdíjpénztár


2012. szept. 17. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Összeállítod Orbán és Gyurcsány bűnlajstromát?


Gyurcsány:


Több rendbeli, több személy sérelmére elkövetett súlyos testisértésre való felbújtás. (2006)

Hűtlen kezelés. (nem szorul kommentre)

Hazaárulás. (izraeli kémrepülégép ügy)

Bűnsegédlet különösen jelentős értékre elkövetett csalásban. (devizahitelesek ügye)



Orbán:

Népirtás (a 155.§ c, pontja alapján)

Hűtlen kezelés. (nem szorul kommentre)

Hazaárulás. (stratégiai fontosságú erőforrások eladási kísérlete)

Bűnpártolás emberölésben. (azeri ügy)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem.

2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
orbán - népirtás?????????????????? mikor, hol?????
2012. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

"Hazaárulás. (stratégiai fontosságú erőforrások eladási kísérlete) "


Ezt fejtsd ki. Én például 3 évvel ezelőtt nem láttam ennyi hazai terméket a nagyobb multikban (pl: Tesco)

2012. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

"orbán - népirtás?????? mikor, hol?????"


Ott van, hogy 155/c ha ismernéd a c pontot rájönnél, hogy k.rvára ki van fejtve.

2012. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

""Hazaárulás. (stratégiai fontosságú erőforrások eladási kísérlete) "


Ezt fejtsd ki. Én például 3 évvel ezelőtt nem láttam ennyi hazai terméket a nagyobb multikban (pl: Tesco)"


Nem vágom mi köze a teszkónak stratégiai fontosságú erőforrásokhoz, de bizonyára én szenvedek ismerethiányban.

Kifejthetem: Ívóvízkészletről való tárgyalgatás. De ha jól emlékszem több ilyen húzása is volt már, nem csak a vizes.

2012. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha netán elutasítanátok a cpontot, mert szerintetek nem kényszerített egyetlen népcsoportot sem olyan életkörülmények közé, mely a csoport egyes tagjainak vagy teljes pusztulásához vezet, akkor viszont ehelyett fel fogom hozni a rabszolgatartás vádját. A rabszolgatartás jelenlegi megfogalmazása ha jól emlékszem már nem a személyes szabadságtól való megfosztásról szól, hanem a rabszolga az az ember akit lakhatás és étkezés fejében foglalkoztat valaki. Elárulom nektek, hogy a Matolcsy - Orbán házaspár által foglalkoztatott közmunkásoknak lökött 47 ezer forint ma Magyarországon nem fedezi egy ember teljes havi étkezését és lakhatását, tehát gyakorlatilag még akkor is humánusabban jártak volna el, ha építenek nekik egy istállót és valóságosan etetnék őket.
2012. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Gyurcsány NEM bujtatott fel senkit 2006-ban! A csőcselékkel még nagyon is kesztyűs kézzel bántak!

A BKV ügy meg sem közelíti a mai BKV ügyét. (Vitézi Dávid), a földosztásokat, Simicska manipulációit.

A Gyurcsány-kormány nem gazdálkodott jól, de messze nem olyan rosszul, ahogyan a Fidesz állítja.

2012. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közös lista nem lesz, azt már látom. Mondjuk, így is gondoltam, itt nem lehet közösen gondolkozni semmiről. Csak vagdalkozni.

Az ok - no emiatt én is felírok egyet a listára.


Oktatás szétverése, elsorvasztása, hibás mederbe terelése.

Az elkövetők: mivel csak 1990 utáni időszakról beszélünk - 6 kormány. Az első azzal kezdte, hogy - kommunista mintára - gyorsan mindent és mindenkit ki akart cserélni. Egy csomó értékes tanár, igazgató kiesett a rendszerből, helyükre pártbizalmasok kerültek. Végrehajthatatlan és vitatható tantervek készültek kutyafuttában. Nem is tartották be, aki tehette, ment a saját feje után. A többi kormány folytatta a kontraszelekció növelését, többi között a normatívák csökkentésével, vagy hibás támogatási rendszerrel. A cselekvés sohasem korlátozódott az aktuális kormányra, mert az aktuális ellenzék aktívan akadályozott meg minden olyan törekvést, ami tévedésből mégis jó lett volna.

Eredmény: félreinformáló tantervű alulfinanszírozott oktatási rendszer, elkeseredett, tudáshiányos, sokszor munkaundorban szenvedő oktatókkal, ennek következtében folyamatosan csökkenő tudású diáksággal, akik a tanulást egy ocsmány kényszernek tekintik, és sportot űznek a kikerülés művészi alkalmazásából. Folyomány: a kikerülő generációk egyre kevésbé értik a hatalom valódi működését, egyre hatásosabb a megvezetés, vagyis a hamis hatalom térnyerése. (Itt szeretném nyomatékosan leszögezni: ez nem általánosítás! Sok jó vezető van ma is az apparátusban, sok jó tanár döglik bele szinte a küzdelmes oktatásba, és vannak briliáns elméjű, a tudást fontosnak tartó diákok. Ők a remény, hogy lesz még kiút. Csak nem a közeljövőben.)

2012. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"orbán - népirtás?????? mikor, hol?????"


Mért, meg tudsz nevezni egy helyet az országban ahol és egy időpontot amikor kormányra kerülése óta nem irtotta a magyarságot?

2012. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!