Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A nyár elején regisztráltam a munkaügyihez,majd durván rá 1hónapra lett egy munkahelyem,amit egyéb okok miatt nem tudtam elkezdeni,így az oep könyvembe az került be,hogy igazolatlan hiányzás miatt lett vége a munkaviszonyomnak...Ezt postán küldték el,gondolom a munkaügyi központból kérték el a kis könyvet.Viszont a munkaügyibe nem mentem vissza,mert külföldön voltam eddig(feketén dolgoztam),és ott meg kellett volna jelennem.Viszont a jelenési kötelezettségemnek már kb 1hónapja,és az oep kis könyvbe nincs dátum,hogy a munkanélkülit mikor folyósították és meddig.Ilyenkor mi a teendő?
2012. szept. 16. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg törölték a regisztrációdat a M. K. -nál. A törlés időpontjától számított 3 hónap múlva újra regisztrálhatsz.

Egyébként nem sokat érsz vele.

Itt egy korábbi kérdésem erről:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2012. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törlésre kerültél, de ha ennyire érdekel menj be és kérdezd meg őket mi a teendő. Úgyis csak 90 napig lehetsz regelt, ebből ha jól látom neked 30 nap már letelt (..."durván rá 1hónapra lett egy munkahelyem"), úgyhogy ha vissza is regelhetsz, akkor is max 60 napra.
2012. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!