Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Másodfokúra hívtak be, ott...

Másodfokúra hívtak be, ott mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szerződésesnek jelentkeztem, meg is volt az elsőfokú pálya alkalmassági, ahol csak a tesztes részre (pszichológia) nem kaptam megfelelő minősítést. (Nem, nem vagyok elmebeteg, sem aberrált) Itt a másodfokún mire számíthatok? Mennyire engedékenyek ott? Milyen tesztek lesznek egyáltalán ott? Valamint kavarás miatt a fizikai ponthatárom is oda lett, ezért az is érvénytelen, de arról nem kaptam értesítést! Azt is meg kell csinálnom a pszichével együtt majd? A Honvédkórházba kell majd mennem, szeptember 6.-án.
2012. aug. 28. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy 45 perces tesztet kel majd kitölteni 20perc alatt meglehet csinálni ,MINDENKINEK sikerül! Ha gyakorolni akarsz rá mégis akkor olyan teszteket keress ahol pl. van 5ábra és egy nem illik oda ,meik az? ennyi ×D de előtte egy dokival kel majd beszélgetni, a teszt után meg a bizottsággal(itt fogják mondani ,hogy sikerült e). A fizikait meg majd az alakulatnál kel újra csinálni a kiképzés után ,szerintem!!
2012. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!