Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mire számíthatok jelenleg ha...

Splash kérdése:

Mire számíthatok jelenleg ha szerődéses katona szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Van érettségim könnyű és nehézgépkezelőim, kertész képesítésem, szakoktatói okleveleim, iskolavezetői képesítésem, B-s jogsi.Van főiskolám is (nyelvvizsga még kell).33 éves vagyok nős két gyermekem van,szeretnék váltani, mert nagy álmom lenne ez a dolog.Megvan az alkalmasságim,voltam katona is. Mire számíthatok,mi a helyzet most 2010-ben?
2010. dec. 1. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmire.
2010. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Semmi jóra. A fizit azóta nem emeltek amikor a duplájára növelték a katonák bérét.


És meg fogsz halni az unalomtól, annyira nincs mit csinálni.

2010. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne menj! Ha nincs meg a Zrínyi Miklósi fősulid, ne is menj! 60-80ezer forintért ugrálsz egész nap. Nem éri meg!
2010. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
mivel van érettségit felfognak venni,ha nem lenne akkor nem vennének mert már ígyis sok a honvéd. így meg tiszthelyetesiként felfognak venni sokra pénzbe ne számíts olyan 90 körül+juttatások. érdemes a katonaságon belül majd tovább tanulni. és honnan tudom?most jelentkeztem nem rég!és februártól mehetek:)
2010. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de a honvédség oldalán szerintem részletes tájékoztatás van.
2010. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy felvesznek és pont tiszthelyettesnek?

Te hová vonulsz be és mikor? Hogy sikerült viszonylag gyorsan bekerülnöd?

2010. dec. 6. 20:52
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csinálj valami hasznosat! Pl. legyél rendőr, és b.szogasd a gyorshajtókat és az ittas vezetőket. Valójában ők a veszélyesek ránk nézve, nem a románok meg a szlovákok..
2010. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!