Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsem Tánczos Gábor a körmend...

Mégsem Tánczos Gábor a körmendi gyerekgyilkos?

Figyelt kérdés
Szóval kezd már elfogadhatóvá válni a hír miszerint mégsem Tánczos Gábor a körmendi gyerekgyilkos. Sőt! Titkosították az ügyet 50 évre! Ez nem adhat jelet a szélsőségek terjedésére? Már egyre többen jönnek hogy zsidó rituális izé áldozata lett, és mit gondoljon az ember? Miért titkosították sok évtizedre? Ti mit szóltok?
2012. szept. 14. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is pont ezt akartam megkérdezni, nagyon kíváncsi lennék, mi az a nagy dolog, amit 50 évre titkosítani kellett.
2012. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És egyre többen állítják miszerint a zsidók ölték meg. És sokan akik nem hisznek benne, is elfogják hinni, hiszen sokszor megvádolták már a zsidókat, és mégis miért kellett titkosítani? =Szélsőségek megerősödnek.
2012. szept. 14. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ja, én nem arra céloztam, hogy biztos igaz a vérvád :)

Persze tudom, hogy van egy ilyen verzió is. :)


Viszont fontos emberek lehetnek a háttérben, ha 50 éves titkosítás lett a vége.. nagyon durva ez az egész ügy.

2012. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy kérdés.

tegyük fel hogy egy nagyon gazdag ember ölte meg, és el akarják tussolni. De mi értelme lett volna a gazdag embernek megölnie egy kislányt? Vagy tegyük fel egy idegbeteg ölte meg, de miért titkosították az ügyet akkor 50 évre? Ugyan miért ölnének meg egy kislányt? és miért tussolnák el? Valaki tud m magyarázatot adni?

2012. szept. 14. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem szeretek politikához hozzászólni mert ez a rovat a emberi butaság legalja. Aki ide irkál, másokat gyözköd, véleményt alkot, szinek, a térképen lévő vonalak alapján határozza meg ki a jó és ki a rossz az olyan szinten buta és irányitható ami rémisztő, ők a világ rákfenéi.


Azt szóljuk hozzá hogy hazugság. Tényként tálalsz olyat ami nem igaz és ebbe olyan szinten éled bele magad mint más az ezoterika topikban a szellemekbe.

Nem titkositották az anyagot, az ufok nem rabolnak gyerekeket és sajnos a mikulás sem létezik. Nincs ilyen, nem igaz, hazugság. Fel tudod ezt dolgozni vagy én leszek a hibás mert meg mertem neked ezt mondani?

2012. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Eszerint tényleg nem :



[link]

2012. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

"Nem szeretek politikához hozzászólni mert ez a rovat a emberi butaság legalja. Aki ide irkál, másokat gyözköd, véleményt alkot, szinek, a térképen lévő vonalak alapján határozza meg ki a jó és ki a rossz az olyan szinten buta és irányitható ami rémisztő, ők a világ rákfenéi. "


Köszönjük szépen a véleményed, szerencsére te nem vagy ilyen.

2012. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UyFqX..


Tánczos ügyvéde más mond! vajon kinek higgyek? A rendőrségnek? Mindig kiszolgálják a jelenlegi hatalmat.

2012. szept. 14. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Napi hírek.

A TEK elfogta Luke Skywalkert és lefoglalta játékpisztolyait, hasonlóan Brad Pitt filmkellékeit.


Ezek a tévedhetetlen közrendvédelmi erők...


Vagy a kiváló szakértők, akik (Tomcat-ügyben) megállapítják, hogy cukorból, műtrágyából, lisztből és mosogatószerből bombát lehet készíteni. MacGyver forog a sírjában.


Tánczos Gábor pedig az ideális balek! Nem túl bonyolult lelkivilágú, naiv fiatal gyerek, akire rá lehet verni a balhét. Ennyi.


Basszus, találhattak volna egy hatvan éves pedofilt, úgy hihetőbb lett volna a sztori.

Ennyire amatőrök legyenek.


GYEREKEK, LEGALÁBB A LÁTSZATRA ADJATOK!

2012. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

A móri gyilkosságnál is kapkodtak ezerrel, gyorsan akartak eredményt felmutatni. Aztán jött Kaiser Ede.

Ismerős?

2012. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!