Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 9. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne,ha minden képviselő és államtitkár ilyen tisztességes lenne,mint Ő. Akkor nem itt tartana az ország.
2012. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy Ángyán is, meg a többi sok ember, köztük a gazdálkodók, akik bedőltek a FIDESZ-nek, ezt érdemelték. Hogy lehetettek ilyen naivak a magyarok, köztük Ángyán és az értelmiség nagy része, hogy kétharmados bizalmat szavaztak egy Orbánnak, akinek egyetlen programja volt: a teljhatalom megszerzése. És ezt pontosan lehetett tudni előre, én legalábbis tudtam. Nyilván a földügyet is ennek rendelte alá, és most a hatalmát alátámasztó vazallusainak osztogat vitézi telkeket.
2012. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ángyán nem akart soha sem politizálni, nem az az alkat...
2012. szept. 9. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de bedőlt annak, hogy a FIDESZ itt most majd a mezei magyar gazdák érdekében fog politizálni, hogy tisztességesek, és mellettük majd megvalósíthatja a szakmai programját.
2012. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ő is elismeri.

Vajon lesz-e végre és végül hatása képviselőtársaira?

2012. szept. 9. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne: Semmilyen hatása nem lesz. Ideig-óráig még érdekes lehet a roadshow-jával, de aztán eljelentéktelenedik, marginalizálódik. Nem úgy működik nálunk a hatalom, hogy az igazság bármiben befolyásolná. Ott van pl. Kőrösi Imre (MDF, privatizációs visszaélések bírálata) vagy Pallag László (kisgazda, olajbizottság) esete. Te lehet, hogy már nem is tudod, kik voltak. Vethetsz rájuk a neten egy pillantást, és akkor talán jobban érteni fogod, miről beszélek.
2012. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dehogynem tudom!

Az "egész" Csengey Dénessel kezdődött. Fontos dologra jött rá... Aztán holtan találták, és villámgyorsan eltemették - a hamvait. (és nem a holttestét..)

Pallag László nem túl régen halt meg, belebetegedett.


De nem akarom, még elhinni sem, hogy ez büntetlenül és így folytatódjék.

2012. szept. 9. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak minden politikus ilyen lenne, mint ő!
2012. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is a legnagyobb tisztelettel vagyok iránta. Azt is tudom, hogy kiváló egyetemi tanár, oktató..

A tudását, a tisztességességét fölhasználták, kihasználták, csakhogy szavazatokat növelhessenek..

2012. szept. 9. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!