Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Idézem: "A lap szerint az IMF követelései a következők: nyugdíjcsökkentés, nyugdíjkorhatár-emelés, családipótlék-csökkentés, személyijövedelemadó-emelés, privatizáció, utazási kedvezmények csökkentése, bürokrácialeépítés, általános, értékalapú ingatlanadó, önkormányzatok kiadásainak csökkentése, bankadó eltörlése, pénzjuttatás a bankszférának."
2012. szept. 6. 14:31
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
27%

Én is láttam, csupa pozitív, népjóléti intézkedés.

Görögországtól a hitelezői meg állítólag hatnapos munkahetet várnak...

2012. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés,hogy a lap igazat ír-e,vagy ez csak a Fidesz propagandája!

Az államháztartási kiadások csökkentését kérik (benn az egykulcsos eltörlésével),de nem avatkoznak ennyire bele a gazdaságba.

2012. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Én már rég nemhiszek Orbánnak. Az UNIO tájékoztathatna bennünket a valódi követeléseiről mert ha Orbánon múlik soha nemtudjuk meg az igazságot.
2012. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Most olvastam a híradóban, hogy "Megszólalt Orbán Viktor: ezen az áron nem"


[link]

2012. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nemrég derült ki az ominózus felvétel ahol megbeszélték hogy majd jönnek a megszorítások amiket az IMF-re fognak kenni!

Nah ezután kijön ez a részletes "lista" amit még soha sehol nem csinált az IMF!


Kis butus Jobbikosok meg fideszesek persze mindent bekajálnak amivel éltetik a "szabadságharcukat"!


Gratula nektek...

2012. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyvalamit Orbán jól megtanult Gyurcsánytól: hazudni. Több, mint két hete lehetett olvasni a véleményvezéren egy bejegyzést "Miből főz Orbán Viktor újraválasztási levest?" címmel. Ebben a következőket írták: "Orbán Viktornak ugyanis harcra van szüksége, mert a békétől semmi jót nem várhatna 2014-ben. (...) Jobb híján Orbán Viktor minden bizonnyal a törzsszavazók tűzben tartásával, illetve a magyar választási rendszer törzsszavazó-központúvá alakításával fog próbálkozni. (...) A miniszterelnöknek tehát valami hasonlóra lesz szüksége a következő két évben is. Az IMF-et, az EU-t, illetve a multinacionális vállalatokat már jó ideje használja is erre a célra, de az a gyanúnk, hogy a velük szemben eddig alkalmazott retorikája a jövőben csak erősödni fog. Az év elején beharangozott konszolidáció még el sem kezdődött, de már véget is ért: Orbán Viktornak ugyanis harcra van szüksége, mert a békétől semmi jót nem várhatna 2014-ben."

[link]


Egészen véletlenül pontosan bekövetkezett, amit két hete boncolgattak.

2012. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem veszem készpénznek a Fidesz kijelentéseit, még nem megalapozott. Nem ez lenne az első, hogy a táboruk növelése érdekében hazudnak. Én kivárom a végét ennek. Azt hittem már tanultak az emberek az Orbán féle hangulatkeltésből, de úgy látszik még mindig sokan bekajálják kapásból.
2012. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Hazugságnak tűnik.
2012. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek az intézkedések ránk nézve nem lennének pozitívak.
2012. szept. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!