Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet tudni, hogy mennyien...

Lehet tudni, hogy mennyien voltak az örmény ügy miatti tüntetésen?

Figyelt kérdés
A facebook-on 2500-an jelentkeztek ,de a képek alapján nekem párszáznak tűnik a létszám. Valaki esetleg ott volt ?
2012. szept. 5. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
"Sokan voltunk, de nem elegen." Amúgy ez miét fontos?
2012. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csiß ***** válasza:
17%
Én ott..lettem volna.Ha nem sz*rnám le magasról az egész hisztit.
2012. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%
Aki ezt az egész örmény-magyar-azerbajdzsán történetet hisztinek gondolja, az sz*rik a magyar demokráciára és a magyar jogra egyaránt.
2012. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:
41%
Jogilag volt valalami kivetnivaló az ügyben? Semmi.Hülye lépés volt?Talán..Miért szarnék a demokráciára? Ezt nem nagyon értem.
2012. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a néhány ezer reálisnak tűnik, a néhány száznál tuti többen voltak.


Igaziból véletlenül jártam arra, a 2-es villamossal mentem volna a Jászai felé, de a tüntetés miatt a villamos csak a Kossuth térig ment, így gyalog kellett elsétálnom a Jászaiig, közben meg nézegettem is, hogy itt meg mi van már megint.


Amikor ez volt, akkor még nem kezdték el, de már gyülekezett a nép, akkor mondjuk lehettek kb. olyan 2 ezren vagy talán valamivel többen (legalábbis ránézésre többnek tűnt, mint a szurkolók száma az olyan itthoni meccseken, amikre olyan 2000 fő körüli nézőszámokat írnak ki, ezzel próbáltam összehasonlítani), szóval amikor már beindult a dolog, akkor még lehettek többen.


Vagy csak a klasszikusok után szabadon mondjuk azt, hogy valamivel kevesebben, mint 2 millióan voltak...

2012. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örményekért összejön 2000 ember. Saját magunkért fele ennyi sem. Szép ország.
2012. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olvasgattam 1-2 helyen, igazatok van, kb 2000 lehet a reális sztem is.
2012. szept. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!